«Барвінчата» у Галинівській школі

Пролунав останній дзвоник. Літо відкрило свої теплі обійми. На відпочинок запросив нас табір «Барвінок». Цікаво і весело було усім таборятам. У таборі було сформовано два загони: «Бджілки» та «Кактуси-колючки». Протягом усієї зміни ми проводили конкурси, розваги, ігри та змагання. Та найбільше запам’яталися нам подорожі: в урочище «Вовчак» - колиску УПА, де відтворено події Другої світової війни; екскурсія у пожежну частину та музей бойової слави військової частини у місті Володимирі-Волинському; екскурсія на Шацькі озера, під час якої ми відвідали музей фауни, ознайомилися з походженням озер рідної Волині.
Кожен день табірної зміни мав насичений розпорядок із ранковою зарядкою, виховними заходами, спортивними змаганнями. А допомагали нам організовувати цікавий відпочинок вихователі: Орися Віталіївна Захаревич, Юлія Вікторівна Клімюк, Світлана Андріївна Кудрявцева, Ірина Миколаївна Тичина, Яна Валентинівна Юрчук, та наш фізрук Андрій Валерійович Цибуля. Щоб усе було за планом, злагоджено та весело, слідкувала директор табору «Барвінок» Оксана Вікторівна Лещук.
А смачними обідами нас частувала кухар Наумчук Ольга Євгеніївна Вона готувала салати, котлети, рибу, картоплю, каші, овочеве рагу, фруктові компоти, пригощала різноманітними фруктами та солодощами.
Дуже шкода, що швидко закінчилася табірна зміна. Ми вдячні нашим вихователям за змістовний відпочинок. Та літо продовжується і попереду ще багато нових вражень, веселих і радісних днів.
Назар Ковальчук, учень 8 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Галинівка

Розділ новин: 

Коментарі