Австралія надасть Україні ще $15,5 мільйона допомоги та введе більше санкцій проти РФ

Австралія надасть Україні ще $15,5 мільйона допомоги та введе більше санкцій проти РФ
Австралія надасть Україні ще $15,5 мільйона допомоги та введе більше санкцій проти РФ

Влада Австралії вирішила виділити Україні 15,5 млн доларів додаткової військової допомоги.
Про це у неділю, 20 березня, повідомили у МЗС країни, передає Укрінформ.
Повний обсяг допомоги, що надається Києву, складе понад 67 млн ​​доларів. Пакет допомоги передбачає виділення коштів із запасів Сил оборони Австралії. Також Канберра зобов’язалася виділити близько 22 млн доларів на гуманітарну допомогу цивільному населенню України, насамперед жінкам, дітям, людям похилого віку та інвалідам. Загальний обсяг виділеної Україні гуманітарної допомоги складе близько 48 млн доларів.
Окрім того, МЗС Австралії оголосило про запровадження нових санкцій проти росії. Зокрема, посилені рестрикції обмежать можливості РФ з виробництва алюмінію та глинозему.
«Уряд Австралії вводить негайну заборону на експорт глинозему та алюмінієвих руд, а також бокситів у росію, щоб обмежити можливості російських підприємств, що виробляють алюміній – найважливіший експортний продукт РФ», – йдеться в повідомленні.
Зазначається, що заборона на експорт австралійської сировини для виробництва алюмінію негативно вплине на російські галузі автомобілебудування та виробництва озброєнь, а також торкнеться аерокосмічної, машинобудівної та будівельної сфер російської економіки.
Загалом Канберра ввела 476 антиросійських санкцій: проти 443 фізосіб та 33 організацій. Обмеження введені щодо путіна, ЦБ, РФПІ, збройних сил РФ, політичних і військових діячів та проти інших росіян.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: