Активісти влаштували зимові розваги для дітей

Нещодавно площу Володимира-Волинського можна було перейти лише вузькими прочищеними маршрутами і лише у тих місцях, де це передбачили комунальники.
Проте 10 лютого у місцевих активістів виникла ідея облаштувати місце так, щоб створити справжній зимовий настрій, якщо не для дорослих, то для дітей, які насолоджуються останнім зимовим місяцем. Одна з ініціаторів акції Віра Сергєєва зазначила, що на прохання активістів з громадської організації «Об’єднання «Активіст» і депутатів міської ради з самого ранку на площі Героїв розпочала роботу спецтехніка КП «Полігон», аби згорнути майбутній будівельний матеріал. Відгукнувся також і місцевий підприємець Андрій Лисенко. Далі усі охочі розібрали заздалегідь принесені інструменти, серед яких лопати, сапки і навіть спеціальні ложки для снігу. До акції долучилися і депутати міської ради Олег Тимосевич, Ярослав Жук, Микола Смаль та член районної громадської ради Валентина Борусевич.
Перехожі зацікавлено спостерігали за процесом роботи, фотографували, а діти випробовували перші гірки. Будівництво тривало до сутінок, аби все зробити якомога якісніше та надійніше. Тож діти змогли провести вихідні у сніговому містечку.
Підготувала Юлія Оберук

Розділ новин: 

Коментарі