Актори народного театру відвідали в Луцьку місця, що носять ім’я Лесі Українки

22 червня актори народного аматорського театру Володимир-Волинського РБК «Відродження» здійснили комплексну навчально-пізнавальну екскурсію до Луцька. Також до нас долучився Сергій Петрук з районного будинку школяра з вихованцями драмгуртка.
В науково-дослідному інституті імені Лесі Українки при Східноєвропейському національному університеті екскурсанти ознайомились з цікавими моментами життя поетеси, побачили на власні очі речі самої Лесі. Для дирекції закладу інститут – це саме життя, а тому розповіді лилися від душі, і в свою чергу нас попросили виступити з театральними мініатюрами – отож готуємось…
Далі наша екскурсія привела до Волинського обласного академічного музично-драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка. Там на нас чекав наш земляк, актор цього театру. Ярослав Абрам’юк та сам директор Анатолій Глива. В першу чергу всі прагнули побачити камерну сцену імені Богдана Степановича Берези. Про цю людину з великої букви ми не раз чули від його вихованки, нашого керівника та режисера Олени Касьянівни Шарко. Нас познайомили з акторами театру, надали навіть змогу трішки поспостерігати за репетицією, розповіли про історію театру.
Звісно, не могли ми оминути й замок Любарта, де нам розповіли його історію, побачили різноманітні виставки, побували у будинку, де жила Леся Українка.
….Під кінець нас чекав сюрприз: засновники благодійної громадської організації «Серце патріота», дізнавшись про наш приїзд до Луцька, запросили нас до Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти на концерт, де всіх вразила поезією учасниця театру Анжела Потапова.
Після концерту народний артист України Василь Адамович Чепелюк і голова ГО «Серце патріота” Петро Олешко вручили подяку учасникам театру.
Висловлюємо вдячність нашому керівнику, режисеру РБК Шарко Олені Касьянівні, котра організувала цю поїздку. Також ми вдячні заступнику голови районної ради Аллі Мельник та начальнику відділу освіти Оксані Бігун за наданий транспорт.
Ми бережемо пам’ять про Богдана Степановича Березу – видатну людину в сфері культури і театру і підняли клопотання перед керівництвом про надання назви нашому театру «ТЕАТР «ВІДРОДЖЕННЯ» ІМЕНІ БОГДАНА СТЕПАНОВИЧА БЕРЕЗИ ».
Вадим Франасюк, актор аматорського театру «Відродження»

Розділ новин: 

Коментарі