Аграрії району готуються до професійного свята

14 листопада традиційну понеділкову нараду з керівниками структурних підрозділів Володимир-Волинської РДА провела голова установи Наталія Василець. Перш за все вона поцікавилася ситуацією на дорогах району у зв’язку з недільним снігопадом. Завідувач сектору з питань цивільного захисту РДА Юрій Ліщук інформував, що жодних надзвичайних ситуацій, пов’язаних з погодними умовами, не спостерігалося. У нормальному режимі вранці в понеділок працювали і шкільні автобуси.
Із доповіддю про роботу центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді виступила начальник підрозділу Альона Пальонка. Вона повідомила, що п’ять штатних працівників здійснюють весь комплекс обов’язків центру із соціального супроводу сімей, які потрапили у складні сімейні обставини, виконання відповідних Програм, заходів інформаційно-просвітницької та профілактичної роботи. На обліку в центрі перебуває 28 сімей, в яких виховується 71 дитина. У 43 сім’ях проводяться заходи з профілактики  сімейного насильства. Центр співпрацює з волонтерами, які зокрема надають гуманітарну допомогу, що розподіляється між тими, хто її потребує.
Протягом 19-20 листопада у закладах культури багатьох населених пунктів району планується проведення святкових заходів з нагоди Дня працівників сільського господарства, який відзначатиметься у неділю. Також розпочалася підготовка до районних заходів з нагоди Дня інваліда. 2 грудня в РБК відбудеться свято для неповносправних дітей.
У провадженні районного управління соціального захисту 4786 справ з надання субсидій. Минулого тижня надійшло 48 нових заяв.
Начальник відділу у справах дітей Олександр Смоляр повідомив про проведення обстеження житлових умов деяких сімей в Устилузі та Сельці. Чотирьох дітей поставили на облік, з батьками проводитиметься відповідна робота.
На контролі районного територіального центру - обслуговування одиноких престарілих громадян, забезпечення їх продуктами харчування та всім необхідним у зимовий період.
Міла Сергєєва, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі