Агентство нерухомості «Статус» – це надійність, чесність і гарантія якісного обслуговування

Агентство нерухомості «Статус» – це надійність, чесність і гарантія якісного обслуговування
Агентство нерухомості «Статус» – це надійність, чесність і гарантія якісного обслуговування

У Володимирі-Волинському з листопада 2020 року діє агентство нерухомості «Статус», яким керує Наталія Ганц. Вона закінчила Волинський інститут економіки та менеджменту, а також кваліфікаційні курси у Львові, завдяки яким може здійснювати операції з нерухомістю. Агентство «Статус» займається купівлею, продажем, обміном та орендою квартир, будинків і офісних приміщень. 
Щодня агентство «Статус» відвідують численні клієнти, адже тут проводять експертне оцінювання нерухомості та земельних ділянок, здійснюють обмін та оренду квартир і  будинків. Для кожного клієнта, який є власником нерухомості, діють технології продажу за максимальною ціною у мінімальний термін. Якщо клієнт бажає придбати нерухомість, агентство знаходить об’єкт, який найкраще задовольнить потреби, а також проводить переговори та торги для вигідної угоди. 
«Статус» має чим зацікавити й інвесторів. Аналізується ринок та підбираються інвестиційно-привабливі об’єкти згідно із запитом, також представляють інтереси замовника під час переговорів та укладання угоди. 
В агентстві кожен клієнт може отримати юридичну консультацію щодо перевірки та підготовки документів, юридичного супроводу угоди. 
Згідно з робочим графіком, агентство працює з 10.00 до 17.00, але в разі потреби працівники обслуговують і в позаробочий час та допомагають вирішити усі проблеми клієнтів. 
-Щодня до нас приходить багато людей, - розповідає Наталія Сергіївна. – Це тільки здається, що в такому порівняно невеликому місті як Володимир усі мають де жити і задоволені умовами. Насправді разом із запитами клієнтів перед нами відкриваються непрості людські долі, нерідко й драми. І тому хочеться не тільки допомогти якнайкращим способом, а й посприяти у створенні морального мікроклімату для людини, затишку і спокою. Ми не зважаємо на власний час, працюємо і поза графіком, адже доводиться показувати людям об’єкти, самі ці об’єкти вивчаємо, перевіряємо, чи попередні господарі не залишили заборгованості, чи не накладено арешту тощо. Ми також усвідомлюємо, що всі люди різні, у всіх різні смаки та потреби. Тому дуже уважно ставимося до побажань продавців та покупців квартир, до думки тих, хто з нами співпрацює.  
В агентстві нерухомості «Статус» клієнтів завжди зустрічають привітними усмішками. Тут працюють молоді енергійні люди, сповнені хороших амбіцій. Їхній девіз: не зупинятися на досягнутому, а підняти надання послуг на ще вищий рівень, аби забезпечити повну довіру клієнта й авторитет агентства. В офісі агентства ділові розмови відбуваються в доброзичливому тоні, а веселі жарти допомагають розрядити атмосферу надмірної заклопотаності. Працівники «Статусу» завжди особисті проблеми залишають за порогом агентства. Обличчя установи – це щира усмішка, тверде слово і кваліфікована допомога. А зустрітися з ними ви можете за адресою:  м.Володимир-Волинський, вул. Ковельська, 12, або телефонуйте за номерами 097-311-51-66, 093-68-68-459.
Антоніна Булавіна, м. Володимир-Волинський 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: