Адвокат консультує

На запитання читачів відповідає правозахисник Богдан Пилипюк
«Чи дозволене громадянам України вільне володіння (зберігання) гумових кийків, таких, як у працівників поліції?» - цікавиться житель Володимира Анатолій Т.
-Відповідно до п.«б» та п.12 «Правил застосування спеціальних засобів при охороні громадського порядку», гумові кийки є спеціальним засобом активної оборони, що застосовується при охороні громадського порядку. Вказані Правила визначають порядок застосування спеціальних засобів особовим складом поліції та іншими працівниками органів і установ внутрішніх справ, військовослужбовцями Національної гвардії, які залучаються до охорони громадського порядку та громадської безпеки, боротьби зі злочинністю.
Отже, громадяни України не підпадають під категорію осіб, яким дозволено вільне володіння та зберігання спеціальних засобів такого типу.

Розділ новин: 

Коментарі