Адвокат консультує

На запитання читачів відповідає правозахисник Богдан Пилипюк
«Купили квартиру у новобудові. Потім виробили право власності, де сказано, що квартира належала забудовнику за рішенням суду. Сьогодні дізнаємося, що рішення суду, за яким квартира належала забудовнику, - скасовано.
Що нам робити? Чи скасоване наше право власності?» - запитує жителька міста Галина Павлось.
-Відповідно до ст. 331 ЦК України, право власності набувається з моменту державної реєстрації. Крім того, вказана Вами підстава в порядку ст. 346 ЦК України, не позбавляє Вас як добросовісного набувача права власності на квартиру.
Однак, для більшої впевненості, тому, за ким на даний час зареєстроване право власності, раджу перейти на сайт Державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та зробити з нього витяг (інформаційну довідку) щодо даної квартири.
Враховуючи вищевикладене, скасоване рішення суду не позбавляє Вас як добросовісного набувача права власності майна. А в разі. якщо скасування судового рішення потягне за собою обмеження у володінні квартирою, дане питання варто буде розглядати у судовому порядку.

Розділ новин: 

Коментарі