Аби не голосувати за скандальні питання, депутати відмовилися зареєструватися

4-го липня у Володимир-Волинській міській раді мала відбутися позачергова сесія, яка через відмову депутатів реєструватися навіть не розпочалася. Із двадцяти присутніх обранців зареєструвалися лише п’ятнадцять. Хоча ще п’ять депутатів були присутні у залі засідань. Серед них фракція «Самопоміч», представник РПЛ Володимир Заєць та Руслан Мороз. У результаті кворуму не було набрано, і сесія закінчилася, так і не розпочавшись.
Причиною відмови стали два спірні питання, які були на порядку денному. Депутатам пропонували розглянути містобудівну документацію – розроблення проекту детального планування території в районі вулиць Цинкаловського, Озерної, Тараса Шевченка, а також питання погодження звітів про експертну грошову оцінку, затвердження вартості, стартової ціни та продажу у власність земельних ділянок несільськогосподарського призначення.
Позицію фракції «Самопоміч» Олег Тимосевич пояснив тим, що земельна комісія відбулася лише третього липня, а вже наступного дня проводиться сесія.
- Я не реєструвався тому, що просто хотів послухати, що це за нагальна така проблема, аби скликати позачергову сесію. Що цього разу хотіли швиденько поділити? Кому земельку виділити? – коментує депутат Володимир Заєць. – У місті ж немає катастрофи, надзвичайних ситуацій. А земля нікуди не дінеться. Просто хочу, щоб усе відбувалося згідно чинного законодавства і прозоро!
- Дві сесії поспіль розглядається питання про містобудівну документацію, яке вносить архітектура відповідно до заяви. Перше питання, яке невідомо чому набрало резонансу, це по вулиці Шевченка. У минулому році була куплена земельна ділянка. – розповідає Сергій Радкевич, депутат міської ради, - Є договір купівлі-продажу. Цільове призначення цієї ділянки – обслуговування будівель торгівлі з обов’язковою умовою забезпечення та облаштування заїзду до ЖЕКу. На сьогодні ЖЕК користується заїздом по приватній території «Пан-Буду». Підприємство не може розпочати робити на цій ділянці нічого. Сьогодні можна закрити дорогу, і ЖЕК лишиться заблокованим. Або буде облаштовуватися виїзд за кошти з міського бюджету. Відповідно до договору, «Пан-Буд» погодився зробити виїзд за власний кошт. Але для цього потрібно підготувати детальний план території. На мою думку, цим не хочуть займатися через те, що є земельні ділянки, які незаконно розміщені у цьому місці. Це рішення лише для того, аби зробити зйомку певної території. Потім усі питання можна вирішити на громадських обговореннях. І воно блокується певними депутатами. Якби сьогодні винесли будь-яке рішення щодо «Пан-Буду», це дало б змогу оскаржити його в суді і виграти справу. Але зараз обранці народу ставлять лише перепони.
Олексій Біянов, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі