90-річну володимирчанку привітали з ювілеєм

90-річну володимирчанку привітали з ювілеєм
90-річну володимирчанку привітали з ювілеєм

16 травня своє 90-річчя відзначила мешканка Володимира Лідія Кошлата.
Про це повідомляє офіційний сайт міста.

Привітати ювілярку завітала виконуюча обов'язки директора КУ «Територіальний центр Володимирської міської ради» Ірина Переходько. Вона побажала Лідії Михайлівні довгих років життя в доброму здоров'ї під мирним небом України.
Лідія Михайлівна народилася в селі Менчичі, тоді Іваничівського району. Її батько працював на газопроводі, завдяки чому сім'я переїхала до Володимира і оселилася в селищі цукрового заводу.
Життя Лідії Кошлатої було нелегким. Після одруження вона недовго була разом із чоловіком, тому молодій жінці довелося самостійно виховувати доньку Людмилу. Вона брала участь у будівництві доріг та багато років працювала на швейній фабриці.
Згодом Лідія Михайлівна залишила роботу, щоб допомагати дочці доглядати за онуком, який часто хворів. У неї також є онучка і троє правнуків.
У молодості Лідія захоплювалася вишиванням (особливо технікою ришельє), в'язанням та шиттям одягу. Проте через проблеми з рукою змушена була залишити свої хобі. Вона й досі любить читати книги та свіжу пресу.
Проживає Лідія Кошлата у Володимирі, але періодично відвідує дочку в Луцьку. Після недовгого перебування там завжди повертається додому, де її чекають сусіди та подруги. Вони телефонують їй та кличуть назад, коли вона затримується у дочки, бо скучають за її спілкуванням.

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: