2,5 долари на жителя району – такий обсяг іноземних інвестицій

27 жовтня відбулося чергове засідання колегії Володимир-Волинської РДА за участі керівництва району, сільських голів та голів ОТГ, начальників  окремих структурних підрозділів та журналістів. Одним із питань порядку денного був хід виконання Програми соціально-економічного розвитку району за 9 місяців. Доповідач – головний бухгалтер – начальник відділу розвитку інвестицій та європейської інтеграції управління АПР РДА Катерина Підгурець – повідомила, що обсяг реалізованої промислової продукції підприємств району без ПДВ та акцизу порівняно з аналогічним періодом минулого року зріс на 6% і становить 713590тис.грн. (5% до всієї реалізованої продукції області). У розрахунку на одного жителя району продукції реалізовано на 27983 гривні.
Значно гірша ситуація з прямими іноземними інвестиціями в економіку району. За останніми статистичними даними, їхній загальний обсяг за січень-червень 2016р. склав 63,6 тисячі доларів США, або 2,51 долара на одного жителя району. Це на 28% менше за аналогічні показники 2015 року.
За перше півріччя у розвиток економіки району суб’єктами господарювання  за рахунок усіх джерел фінансування  вкладено 82,87млн.грн. капітальних інвестицій (це 3,1% від загального показника по області і 3,2тис.грн. на одного жителя району).
Сільгосппідприємствами за січень-вересень 2016р.  вирощено худоби і птиці у живій вазі 39.41 тисячі тонн – на 4% менше, ніж за аналогічний період  минулого року. У тваринництві за січень-вересень сільгосппідприємствами реалізовано на забій 4,1 тисячі тонн худоби і птиці (на 3% менше за  показники минулого року). А молока вироблено 5,7 тисячі тонн – на 18,7% більше.
За вибірковими даними, за 8 місяців 2016р. середній розмір зарплати штатних працівників галузей економіки району склав 3891грн., що у 2,7 рази перевищує розмір мінімальної зарплати та прожиткового мінімуму для працюючих. У порівнянні з відповідним періодом минулого року зарплата збільшилася майже на 11%. Станом на 1 жовтня чисельність штатних працівників становить 3558 осіб – на 422 більше, ніж на початку року.
З метою покращення економічних показників колегія ухвалила ряд рішень.
Міла Сергєєва,Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі