14-та ОМБр шле вітання побратимам

Публікації

3 листопада українські військовослужбовці відзначали два професійні свята – День ракетних військ і артилерії та День інженерних військ.
Вони – діти своїх батьків і України, вони – відстоюють свою землю і майбутнє своїх дітей! Вони шостий рік поспіль стоять потужним щитом на межі війни й миру! Честь українського воїна і військова присяга – їхній Закон, Сила – їх сутність, Мир – їхня мрія, Перемога – їхня ціль!
Вони – артилеристи – наша ударна сила, наша міць і нищівна зброя! Наша впевненість у тому, що з усіх боїв ми вийдемо зі звитягою! Наша запорука безпеки і гордість!
Найскладніші завдання інженерного забезпечення бойових дій усіх наших підрозділів, створення оборонної інфраструктури, звільнення рідної землі, порятунок тисяч життів – усе це на ваших плечах! Від вашої наполегливості, відваги, вашого інженерного хисту, вмінь, досвіду й знань залежить успішне виконання завдань, що перед нами стоять, а отже, й захист України та Перемога!
Дорогі побратими! Від щирого серця вітаємо вас із професійними святами! Дякуємо за ваші стійкість, мужність, відвагу, силу та відданість своїй справі! Від душі бажаємо вам козацького здоров’я, благополуччя, кохання, здійснення нашої єдиної великої спільної мети – Перемоги! І нехай всі ваші цілі, військові та життєві, неодмінно й точно будуть уражені! Зі святом!
За матеріалами прес-служби 14-ї ОМБр

Розділ новин: 

Коментарі