13-річний львів’янин став наймолодшим українцем, який підкорив Кіліманджаро

13-річний львів’янин став наймолодшим українцем, який підкорив Кіліманджаро
13-річний львів’янин став наймолодшим українцем, який підкорив Кіліманджаро

Наймолодший українець підкорив найвищу гору Африки. 13-річний львів’янин Данило Бега разом зі старшими братами і батьком піднявся на Кіліманджаро, а це 5895 метрів над рівнем моря.
Дорога угору зайняла 5 днів.
«Мій рюкзак, з яким я піднімався на Кіліманджаро, несли портери, я йшов із маленьким рюкзачком, в якому були необхідні речі – окуляри, карпа, сонцезахисний крем», – розповідає юний підкорювач.
Біля підніжжя +25, на вершині -15 і сильний вітер. Тож у рюкзаку мали бути й тепла куртка, каже Данило, і шорти, йдеться в сюжеті ТСН.
Похід тривав тиждень, п’ять днів піднімалися, два – спускалися. Спеціально до походу хлопець не готувався, бо змалку ходив Карпатами. Але Кіліманджаро це, каже, інше. Ближче до вершини треба було йти повільно і не робити зайвих рухів, бо починало бракувати кисню.
«Вода у нас вся замерзла і наш портер носив гарячий чай. Мінімум по 5 ложок цукру, треба дуже багато енергії, особливо на вершині», – розповідає Данилко.
Саме штурм вершини, набір висоти у понад кілометр, був найважчим. 9 годин майже без перепочинку угору і потім стрімко назад униз. Аби недовго перебувати у зоні, де бракує кисню.
«Виникли вже проблеми з диханням, а різна може бути реакція організму, злякався за дітей», – розповідає батько хлопчиків Володимир Бега.
Юного туриста зустріли місцеві танцями і співом, коли довідалися що він – наймолодший українець, що підкорив Кіліманджаро.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: