Зимовий одяг і взуття від волинських меценатів отримали бійці 14-ої бригади

Благодійники надали чергову матеріальну допомогу бійцям 14-ої окремої механізованої бригади. У військову частину А2331 Володимира-Волинського меценати привезли 80 пар зимових берців, теплих чобіт, балаклав та рукавиць.
Зі слів в.о. виконавчого директора Благодійного фонду «Волинь-2014» Володимира Кривовича, це не перша допомога військовослужбовцям 14 ОМБр. Фундатори виділяють кошти на допомогу українській армії, а волонтери завозять придбане майно на передову чи у військові частини.
«Здебільшого ми працюємо безпосередньо з конкретними підрозділами Збройних сил України та намагаємося тримати контакти з бійцями. Минулого тижня ми завозили теплий одяг та взуття бійцям 14 ОМБр на рівненський полігон. Сьогодні приїхали на місце постійної дислокації бригади, адже ми й надалі допомагатимемо їм, тому що солдати потребують нашої допомоги», - сказав благодійник.
Офіцер відділення з роботи з особовим складом 14 ОМБр Олександр Данилюк подякував благодійникам за надану матеріальну допомогу. Він сказав, що теплі речі нині дуже потрібні військовослужбовцям. І додав: «Якщо буде сильною українська армія, то сильною буде й наша держава».
Підготувала Міла Сергєєва, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі