Зима спитає: на часі – комплексна підготовка до нового опалювального сезону

На черговому засіданні колегії Володимир-Волинської РДА за участі керівництва району, сільських голів та голів Зимнівської і Устилузької ОТГ, що відбулося минулого тижня, одним із питань порядку денного були «Підсумки роботи господарського комплексу району в осінньо-зимовий період 2016-2017 років та підготовка його сталого функціонування в умовах осінньо-зимового періоду 2017-2018 років». Доповідав начальник управління архітектури, містобудування та ЖКГ РДА Петро Чуцький. Зокрема він зазначив, що станом на 1 вересня 2016р. була повністю завершена робота з підготовки закладів освіти, до 1 жовтня – всі котельні та паливні навчальних закладів. Після проведення необхідних заходів на всі будівлі були оформлені паспорти та акти готовності до роботи в опалювальний період. У школах та ДНЗ району проведено ряд заходів, спрямованих на енергозбереження. Замінили вікна та двері у 10 школах на суму 5млн.165грн. З них - у 5 школах Устилузької та у 2 школах Зимнівської ОТГ. Проведено також утеплення фасадів Зимнівської та Лудинської ЗОШ. У школах сіл Зоря, Стенжаричі та П’ятидні встановлені котли на тверде паливо, замінено вікна і двері на металопластикові, на що використано понад 2345тис. гривень. У трьох школах відремонтовано пічне опалення. У Суходільській ЗОШ тільки планується переведення котельні на тверде паливо. Повністю до опалювального сезону були готові медичні установи району.
Основним недоліком Петро Андрійович назвав те, що практично 60% закладів культури району взагалі не опалюється, а решта обігрівається за допомогою електроприладів.
Доповідач наголосив, що відділом містобудування, архітектури та ЖКГ у загальних рисах розроблені заходи з підготовки господарського комплексу та соціальної інфраструктури, підприємств водозабезпечення, адмінбудівель та житлових будинків, теплового господарства району до роботи у новий осінньо-зимовий період. Але конкретні плани підготовки мають розробити сільради, виходячи із можливостей, і вже розпочинати втілювати їх у життя, адже зима спитає.
Також Петро Андрійович акцентував увагу на проблемі заборгованості населення за газ, яка складає 35,2 мільйона гривень разом із субсидіями. Задля покращення ситуації голова РДА Наталія Василець доручила зробити розгорнутий аналіз заборгованостей та розіслати по усіх сільрадах списки боржників.

Розділ новин: 

Коментарі