З’єднання «За справедливість» організовує набір волонтерів

Дорогі земляки!
Задля втілення ідей народовладдя, задля кращого майбутнього наших дітей та правового захисту малозахищених громадян у нашій області була створена громадська організація «З’єднання борців «За справедливість», відокремлений підрозділ якої два роки успішно функціонує у Володимирі-Волинському.
За цей короткий проміжок часу ми без рекламних проспектів та піару, без галасу на різноманітних форумах громадськості та використання політичних лозунгів зуміли не тільки заявити про себе конкретними справами, а й змусили місцеву владу нас визнати та поважати. А все тому, що ядром організації є однодумці, професіонали своєї справи, які не байдужі до безчинства та безправ’я, готові допомогти кожному, хто потребує правового захисту та допомоги. Саме на цьому підґрунті ми усі повинні гуртуватися, об’єднуватися. Я надіюся, що наші ряди згодом поповняться завдяки вливанню нової та молодої крові справжніх патріотів, які здатні відстоювати інтереси малозахищених, вносити свої пропозиції з приводу покращення діяльності законодавчих та виконавчих органів влади з метою удосконалення правового поля та покращення життя народу.
Тому я вкотре закликаю приєднуватися до нас, бо тільки спільними зусиллями та ідеями ми створимо чисельну і дієву організацію, мета якої – досягнення справедливості. Нас легко відшукати, ми відкриті для усіх, тому задля інформування населення створили власний сайт bortsi.com.ua, де майже щоденно оновлюється інформація не тільки про життя організації, а й подається безліч інформації відносно правового захисту малозахищених.
Поряд з тим ми організовуємо набір волонтерів, які проводитимуть прийоми громадян у сільських радах нашого району. Наш досвід та знання ми передамо кожному, хто бажає долучитися до нашої організації, хто вважає себе патріотом та прагне до торжества справедливості. За детальною інформацією просимо звертатися до нашого офісу: м.Володимир-Волинський, вул. Горка, 10 або телефонувати: (03342) 35880, 0633500763.
З повагою Василь Згоранець, голова ради відокремленого підрозділу

Розділ новин: 

Коментарі