Зв’яжемо для наших бійців на фронті теплі шкарпетки і рукавиці!

Пряжа є, але не вистачає робочих рук. Центр допомоги воїнам запрошує небайдужих людей долучитися до благородної справи.
Уже третій рік поспіль у нашому місті діє центр допомоги воїнам «Володимир-волинські павучки», який очолює волонтерка та активістка Діана Шевчук.
-Іде четвертий рік війни на сході. Наші героїчні воїни невтомно захищають рубежі країни, щодня ризикуючи життям. Завдяки їм ми живемо в теплі та достатку. І наш святий обов’язок допомогти їм вистояти і вибороти перемогу. Настають холоди, а в умовах лютої зими нашим героям особливо важко. У Володимирі та районі багато добрих людей, які не шкодують ні часу, ні сил, аби зробити свій посильний вклад, підтримати військовослужбовців. До центру приносять теплий одяг, ковдри, збирають кришечки на протези пораненим, купують продукти, цигарки чи просто дають гроші. Більшість із них просять не афішувати їхніх прізвищ, адже роблять це від душі, а не задля піару. Нас забезпечили якісною вовняною пряжею, з якої ми в’яжемо рукавиці та шкарпетки воїнам. Один чоловік на ім’я Леонід, придбавши у Шистові будинок, знайшов на горищі декілька мішків зі стриженою вовною і привіз нам. Але шерсть була поточена міллю, на пряжу не годилася, то ми зробили з неї маленькі подушечки для воїнів, щоб не сиділи на холодній землі чи мали до чого притулити голову в польових умовах. Тож усе йде у діло. Також виготовляємо маскувальні сітки і костюми «кікімори» для розвідників. Усе це передаємо на фронт з оказією або пересилаємо поштою, - розповідає Діана Сергіївна.
У кожну посилку із материнською любов’ю жінки вкладають маленьких ангеликів, зроблених власноруч, та морально підтримують листівками із віршованими рядками:
Подяка вам, сини мого народу,
Що стали в бій за правду і свободу.
Нехай благословить вас Божа Мати.
Вертайтесь з перемогою, солдати.
Хоча держава значно підвищила рівень забезпечення війська, теплі речі на зиму все одно залишаються дуже затребуваними. Попит великий, пряжа є, але не вистачає робочих рук. Тож Діана Шевчук закликає усіх небайдужих, хто вміє в’язати руками чи, можливо, має в’язальну машинку, долучатися до благородної справи. Тим більше, що роботу можна виконувати вдома. Також центру потрібні гроші на закупівлю сітки – основи для «кікімор» та на поштові витрати.
Телефонуйте, добрі люди, на номер 063-622-66-59. Вас чекають!
Міла Сергєєва, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі