Звітував про роботу головний архітектор міста

18 квітня відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради, на якому звітував про роботу начальник управління містобудування та архітектури Тарас Киба. Про це повідомляють на сайті Володимир-Волинської міської ради.
Від початку 2018 року управлінцями розглянуто чимало звернень з приводу містобудівної справи та видано 45 містобудівних умов і обмежень для проектування об’єкта будівництва; 70 будівельних паспортів забудови земельної ділянки; 122 висновки про погодження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок; 167 довідок про зміну назви вулиці або вуличного номера будинку; 140 об’єктам нерухомого майна присвоєно адреси; 48 дозволів на розроблення детальних планів територій земельних ділянок у місті Володимирі-Волинському.
Багаторазова зміна у законодавстві України, – так пояснив Тарас Ярославович довготривале будівництво 44-квартирного будинку для військових.
Водночас тішить те, що місто розвивається і живе, індикатор цього – будівництво нового житла по вул. Луцькій, 19,23,158Б.
Заслухавши інформацію Тараса Киби, члени виконкому та присутні на засіданні депутати висловили ряд зауважень до роботи управління. Так, було зазначено на недопущенні переведення у нежитлове приміщення площ в багатоквартирних будинках, що веде до руйнування останніх. Слід дотримуватись і одного стилю та кольорової гами при облаштуванні фасадів багатоповерхівок. Також управлінцям-архітекторам було рекомендовано прибрати з центру міста рекламоносії та тримати на контролі забезпечення державних будівельних норм при прокладанні нових тротуарів. Ряд побажань пролунало щодо необхідності більшого унаочнення та візуалізації планів забудови чи реконструкції міського громадського простору.
Члени виконкому підтримали проект рішення, в якому висловлені всі проблемні питання, та роботу управління вцілому визнали недостатньою.
На засіданні також прийнято ряд рішень щодо житлових звернень, у справах захисту прав дітей, а також про надання матеріальної допомоги до Дня вшанування загиблих під Волновахою, Дня Матері, з нагоди річниці аварії на ЧАЕС та 74-ої річниці перемоги над нацизмом.
Підготувала Валентина Тиненська.

Розділ новин: 

Коментарі