Звітували про роботу управління агропромислового розвитку

Володимир-Волинський район на першому місці серед районів області та займає передове місце в Україні за показниками розвитку агропромисловості. Про це на щотижневій нараді РДА розповів начальник управління агропромислового розвитку Юрій Кравчук.
Згідно із звітом начальника управління, площа сільськогосподарських угідь у 2016 році збільшилася з 25210 до 26270 гектарів і далі продовжує зростати.
-На сьогодні у районі уже вдруге підживлено озимі посіви. Завершено також посів ранніх ярих зернових культур. Господарствами району проводиться посів кукурудзи та сої, а також обробка гороху та цукрових буряків гербіцидами, - розповів Юрій Іванович.
Щодо розвитку тваринництва, Юрій Кравчук розповів, що в районі домінують птахівництво та свинарство. Молочним скотарством на промисловій основі займається лише ТзОВ «Прогрес», де за три місяці вироблено по 2100 кг молока від однієї корови, що становить 104% відносно показників 2016 року.
Для покращення умов заготівлі молока у населення в районі діє 49 пунктів прийому. Крім того, особисті селянські господарства забезпечують потребу значної частини міських жителів у молокопродуктах відмінної якості.
Також начальник управління АПР зазначив, що спеціалістами розроблено програми знищення борщівника Сосновського, згідно з якими буде придбано відповідні гербіциди для знищення цієї рослини, які нададуть усім сільським радам району.

Розділ новин: 

Коментарі