Звітувала комісія з контролю за обігом підакцизних товарів у Володимирі

Минулого тижня у міській раді відбулося друге засідання комісії з координації дій державних органів, що здійснюють контроль за виробництвом і обігом підакцизних товарів, яка функціонує уже півтора місяці. За цей час проведено обстеження суб’єктів підприємництва щодо реалізації підакцизних товарів та дотримання податкового законодавства.
У своїй доповіді начальник Володимир-Волинської ОДПІ Ольга Ліщинська повідомила про проведення роз’яснювальної роботи серед населення про недопустимість реалізації підакцизних товарів без дозвільних документів. Вона зазначила, що спільно з обласними працівниками ДФС вдалося добитися позитивних результатів. Закрили деякі торгові точки, які незаконно реалізовували підакцизні товари. Стосовно окремих поновлено кримінальне провадження.
Начальник управління економіки міськвиконкому Оксана Субицька розповіла, що під час обстеження у торгівельній мережі виявлено ряд порушень та складено адмінпротоколи.
Уточнив інформацію начальник Володимир-Волинського відділу поліції Михайло Бобик, який зазначив, що робота з виявлення незаконної реалізації підакцизних товарів активізувалася. Складено 4 протоколи за статтями 164 «Порушення порядку провадження господарської діяльності» та 156 «Порушення правил торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами».
Начальник відділу праці міського управління соцзахисту Тетяна Ільницька акцентувала увагу на легалізації найманих працівників. Вона зокрема зазначила: впливають на дотримання трудового законодавства ті обставини, що власники деяких торгових закладів – громадяни Києва або Львова, тож часто працівники навіть не знають їхніх прізвищ.
Присутній на засіданні представник обласного оперативно-розшукового управління Олександр Рудченко ознайомив з діяльністю управління, яке працює над виявленням фактів торгівлі людьми та підакцизними товарами, документує, наглядає та збирає інформацію про місця накопичення підакцизних товарів. Посадовець навів приклад, що у с.Амбуків було конфісковано 70 ящиків тютюнових виробів.
Міла Сергєєва, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі