Зустрічі із людьми – це найкращий засіб комунікації влади та громади - Ігор Гузь продовжує звітувати

Народний депутат Ігор Гузь переконаний, що найкращим засобом комунікації із жителями округу є особисті зустрічі із людьми. На цьому він наголосив під час відвертої розмови із жителями Володимира-Волинського, під час робочої поїздки в округ №19.
Із колективом Центру позашкільної освіти у Володимирі-Волинському обговорили місцеві питання щодо госпітальних округів та Волині, а також ситуацію із добудовою багатоквартирного будинку в місті для військових.
Ігор Гузь поінформував громаду про свою роботу в окрузі, парламенті та міжнародній співпраці в рамках робочих поїздок комітету Верховної Ради в закордонних справах.
Після звіту присутні поцікавилися думкою нардепа, зокрема, щодо авто із іноземною реєстрацією, субсидій та пенсійних виплат населенню. Ігор Гузь повідомив, що він категорично проти здирництва з людей, адже сплачувати 2 євро на день людям, які не можуть придбати авто в Україні – це ненормально, а чергове підвищення пенсій варто чекати ближче до осені, точної інформації поки про це немає, зазначив він.
Цього ж дня, нардеп привітав випускників Володимир-Волинського педагогічного коледжу ім. А. Кримського, а також відзначив кращу молодь та викладачів подяками та подарунками
Ігор Гузь закликав виборців бути активними, а, за необхідності звертатися до його приймалень, які діють в регіоні Прибужжя, і додав, що в той час, коли він працює у Раді, його помічники на постійному контакті із волинянами, адже запроваджені щотижневі прийоми громадян у селах та містах.

Розділ новин: 

Коментарі