Зоряна карта України в 2016 році викликає протиріччя

Згідно з попередженням відомої Ванги, в 2016 році в Україні продовжиться шокова терапія: до влади йтимуть особи, одержимі ненавистю та жадобою наживи. Процвітатимуть насилля, здирства, пограбування, які не зможуть зупинити органи правопорядку. Найскладніше доведеться простому народу: голод і холод – все це доведеться пережити…
Павло Глоба в майбутньому році вбачає в Україні багато проблем. Навесні реальний новий виток революційних подій, народних заворушень як в столиці, так і в регіонах. На завершення військових дій на сході держави поки що надіятися не варто.
Більш оптимістично налаштовані відомі українські астрологи Олена Осипенко та Юрій Буянов.
На їх думку, шлях до процвітання України займе як мінімум 5 років, пік наступить в 2022 році. За ці роки українцям доведеться перш за все боротися зі своїми пристрастями в душі, негативними емоціями, набратися терпіння. Повернути в своє суспільство пригашене почуття любові та людяності.
Одесит Сергій Шевцов-Ланг, який є ще й парапсихологом, далекий від оптимістичних прогнозів для своєї країни. Він стверджує, що військові дії триватимуть до 2019 року. Крім того, конфлікти, економічний занепад та природні катаклізми чекають і українське суспільство. Він навіть насмілюється стверджувати, що на фоні цих трагічних подій втратить свої позиції православ’я.
Російський астролог Михайло Левін напророкував для України, що ще років 10 доведеться чекати приходу сильної і непідкупної влади, яка змінить життя держави. Левін впевнений, що всі біди – це результат вагань: Європа чи Росія.
Відома на весь світ ясновидиця Віра Ліон також солідарна зі своїми «колегами». До 2016 року Україна зіткнеться з безліччю проблем, але призвідники військових дій будуть покарані за свої злодіяння. Світлий час настане для українців, тільки не так швидко, як багато того чекають.
А прогнози харківського астролога Олени Максимової відзначаються майже шокуючою точністю. В році новому астролог передбачає , що Україна все-таки втратить свої території, хоч формально вони залишаться за нашою державою. Поширяться хвилювання в народі, поглибиться процес еміграції населення. Протиріччя захоплять і моральну сторону життя українців. Виникатимуть непорозуміння через непримиренність думок і міжконфесійних розбіжностей.
Та найкращий прогноз для української держави склав славнозвісний Хаял Алекперов. За його твердженнями, війна триватиме вже недовго і буквально через декілька літ українці дочекаються щасливого життя. В наступному році в Україні почнеться приріст населення, збільшиться народжуваність, але хлопчики переважатимуть над дівчатками. Українцям не слід боятися чужоземної агресії, оскільки час для небезпеки вже минув.
Поки робити якісь остаточні висновки ще рано, та й повністю покладатися на передбачення не варто. Досить вірити в світле майбутнє і в те, що людина грає важливу роль у творенні історії. Тому давайте налаштовуватися на позитив і сподіватись, що скоро настануть кращі часи для всього людства.

Розділ новин: 

Коментарі