Знайти роботу у країнах Європи допоможе «Крок-Світ»*

Публікації

Ліцензована агенція з працевлаштування за кордоном із Володимира-Волинського за сім років діяльності здобула хорошу репутацію, адже тут відповідально ставляться до своїх обов’язків і цінують кожного клієнта.
Питання працевлаштування є актуальним у житті кожної дорослої людини. Чимало українців, у тому числі й володимирчани, часто приймають рішення шукати роботу за кордоном. Повіривши оголошенням, що першими потрапили на очі, ризикують бути обманутими та ошуканими. Щоб не опинитися на гачку шахраїв, варто довіряти лише перевіреним часом ліцензованим агенціям. Серед таких - «Крок-Світ». Її очільниця Валентина Кочмарик (на фото) розповіла про основні напрямки діяльності агенції.
За словами Валентини Іполитівни, «Крок-Світ» працює лише з перевіреними добросовісними роботодавцями: підприємцями, компаніями, фабриками та заводами, що розташовані у Польщі та інших країнах Європейського Союзу. Тому людина, яка їхатиме на роботу, може бути впевнена, що її не обмануть.
- Ми пропонуємо кожному кандидату на роботу за кордоном максимально прийнятні умови проживання та праці. Цікавимося, чим би хотіла людина займатися та озвучуємо перелік вакансій. Працевлаштувати можемо кожного охочого віком від 18 до 60 років, а також подружні пари, - розповідає Валентина Іполитівна. – Ми допомагаємо підготувати повний пакет необхідних документів, включаючи страхування. А це є гарантією того, що якщо людина захворіє чи травмується, то їй обов’язково нададуть кваліфіковану медичну допомогу. Крім того, кожен буде легально працевлаштований та отримає усі соціальні гарантії від роботодавця.
Валентина Іполитівна зазначає, що до них з приводу працевлаштування за кордоном може звернутися кожна людина, не залежно від того, в якому куточку країни вона проживає. Завдяки сучасним технологіям, Інтернету, можливостям різноманітних поштових доставлень є змога навіть дистанційно підібрати роботу закордоном для того, хто її шукає, підготувати й відправити необхідний пакет документів.
Працівник, якого агенція влаштовує на роботу, протягом усього часу перебування за кордоном отримує допомогу та підтримку україномовних кураторів, які на зв’язку 24 години на добу. Вони допоможуть розв’язати будь-яку проблему та порадять, як вчинити, якщо раптом, виникне якась непередбачувана ситуація.
- Рідко, але трапляються випадки, коли людина за станом здоров’я (приміром, виникнення алергічної реакції організму на котрусь з речовин, з якою контактує людина) чи з якихось інших вагомих причин розуміє, що не може більше виконувати певну роботу, але бажання залишитися за кордоном та працювати є - ми допомагаємо їй підібрати іншу сферу діяльності, - каже Валентина Кочмарик. - Пропозицій робочих місць є чимало, починаючи від сезонних польових робіт і закінчуючи фабриками брендового одягу. Деякі великі підприємства забезпечують своїх працівників навіть недорогими комплексними обідами.
За словами Валентини Іполитівни, дуже цінними для роботодавців є досвідчені кваліфіковані працівники, які мають дипломи про середню і вищу освіту та з якихось причин не можуть реалізувати себе тут, на Батьківщині.
- Чимало іноземних підприємств запрошують на роботу зварювальників, операторів верстатів з числовим програмним управлінням, інженерів, механіків, - каже очільниця агенції «Крок-Світ». - А з наступного року медичні заклади Німеччини братимуть на роботу доглядальниць, медсестер і лікарів (ми уже уклали договір про співпрацю з деякими із закладів охорони здоров’я). Кваліфікованим медикам вони пропонують хороші умови роботи, гідну оплату праці, можливість вивчити медичну термінологію з репетитором за допомогою скайп-зв’язку. Працівники з часом можуть отримати можливість постійного проживання у цій країні і навіть перевезти туди усю сім’ю.
Ні для кого не секрет, що чимало наших земляків їдуть працювати до сусідньої Польщі. Хтось лише з біометричним паспортом, а хтось відкриває робочу візу. Валентина Іполитівна пояснює, що ті люди, які виготовили візу, є більш захищеними і можуть не хвилюватися, що їхні права будуть якимось чином знехтувані. Вони можуть бути працевлаштовані на термін від трьох місяців до одного року. Звісно, все залежить від виконуваної роботи і побажань працівника. Також фахівець зазначає, що багато фірм, з якими вони співпрацюють, погоджуються для своїх підлеглих-українців, які старанно та наполегливо трудяться та добре себе зарекомендували, відкрити Карту сталего (постійного) побиту, що дозволяє мешкати в орендованому чи придбаному житлі, працювати офіційно, не згадуючи про переоформлення документації.
Багато місцевих жителів уже скористалися послугами агенції з працевлаштування за кордоном «Крок-Світ», деякі стали їхніми постійними клієнтами й радять її усім своїм знайомим.
Той, хто вирішив змінити своє місце роботи й мати більший дохід, працюючи за кордоном, може отримати більш детальну інформацію за телефонами 067-30-39-177, 063-38-78-929. Агенція «Крок-Світ» знаходиться за адресою: м.Володимир-Волинський, вул. 20 липня, 8А. Тут фахівці кожному дадуть вичерпні відповіді на їхні запитання та повідомлять про усі наявні вакансії за кордоном.
Валентина Тиненська, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі