Життя інвалідів-візочників не обмежується стінами квартири

У суботу, 1-го жовтня, на стадіоні НВК «Нововолинська школа №1-колегіум» з ініціативи голови ГО «Довіра» Валентини Міньковської і при підтримці відділу у справах молоді та спорту міськвиконкому відбулися змагання за участю людей з обмеженими можливостями під назвою «Доброта без обмежень». У них взяли участь 32 учасники у складі дев’яти команд з Ратного, Нововолинська Маневич, Ковеля та Володимира-Волинського. Спортсмени на інвалідних візках пробували свої сили в трьох видах спорту: бочча, стрільби зі спортивного лука й дартсу. У змаганнях з боччі перше і третє місця вибороли дві команди з Маневич. Другу сходинку посіли нововолинці. Кращою з дартсу серед жінок стала Марина Мажула з Ратного, серед чоловіків – Володимир Кравчук із Ковеля. У випробуваннях зі стрільби з лука найкращий результат продемонструвала Марина Мажула та Олександр Барбарук із Ковеля.
Переможці були нагороджені грамотами, медалями й призами. А всі учасники отримали продуктові набори від спонсорів, а також великий заряд позитивної енергії та добру можливість поспілкуватися.
Відділ у справах молоді та спорту міськвиконкому висловлює щиру вдячність директору НВК «Нововолинська школа №1 - колегіум» за допомогу у проведенні заходу.
Підготувала Валентина Савчук

Розділ новин: 

Коментарі