Жителька Сельця Юлія Камінна виграла сімейний набір від магазину «Фреш»

Уже шість років поспіль передплачує «Місто вечірнє» жителька с.Селець Юлія Камінна. Ця молода жінка сама виховує трьох діток – 9-річного Петрика, 5-річну Богдану та 3-річного Сашка – і проживає зі старенькою бабусею. Тож клопотів у житті вистачає, а розрад не так уже й багато.
-Чому обираю саме вашу газету? Бо вона найкраща і найцікавіша серед інших місцевих видань, - каже Юлія. – Я з нетерпінням чекаю виходу кожного номера і залюбки читаю всі рубрики. Подобається у газеті все, особливо розповіді про людей та актуальні новини. Стають у нагоді нові кухонні рецепти, оголошення. Завжди цікаво дізнаватися з гороскопу, що віщують зірки, а вечорами люблю розгадувати сканворди.
Як активна передплатниця Юлія Олександрівна вже не вперше отримує призи. Цього разу їй дістався сімейний набір від магазину «Фреш».
До передплатників «Міста вечірнього» долучилися Жанна Зубчик (с.Селець), Антоніна Ліщук ( с.Хобултова), Галина Мигович (с.Ставки), В.Соколов (с.Льотниче), Людмила Богославець (с.Селець), Леонід Бойко (с.П’ятидні), Сергій Гресь (с.Ласків), Ганна Орган (с.Вощатин), Лідія Долінчук (с.Верба), Олена Мозіль (с.Верба), Петро Дацюк (с.Хмелівка), Антоніна Юхно (с.Хмелівка), Світлана Грабарчук (с.Хмелівка), Галина Захарчук (с.Селець), Ольга Шинкарук (с.Верба), Іван Вавринюк (с.Селець), Зінаїда Шабердієва (с.Галинівка).
Редакція щиро вітає наших читачів, які вже отримали свої виграші*, і нагадуємо, що всі, хто встигне передплатити наше видання, братимуть участь у наступних розіграшах.* Для цього вам потрібно виписати газету на рік і копію квитанції надіслати в редакцію.
Під словами «виграш»*, «розіграш»* слід розуміти придбання товарів за акційними цінами.

Розділ новин: 

Коментарі