Жителька Нововолинська віддала аферистам 117 тисяч гривень

Публікації

Жителька Нововолинська віддала аферистам 117 тисяч гривень
Жителька Нововолинська віддала аферистам 117 тисяч гривень

14 липня 2021 року 80-річна жителька Нововолинська перерахувала зловмисникам понад 117 тисяч гривень, бажаючи допомогти сину уникнути кримінальної відповідальності за злочин.
Жінці потелефонували «із поліції» та повідомили прикру новину – її сина затримали із наркотиками і тепер йому загрожує ув’язнення.
Проте із правоохоронцями, мовляв, усе можна владнати за гроші. Пенсіонерка погодилася – і позбулася усіх заощаджень.
Володимир-Волинська окружна прокуратура звертається до громадян із проханням повідомляти правоохоронні органи про телефонні дзвінки таких «правоохоронців», які розповідають, що ваш близький родич вчинив злочин і, аби залагодити справу з потерпілими та поліцією, необхідно переказати якусь суму на вказаний шахраями картковий рахунок або віддати гроші визначеній особі.
У жодному разі не надсилайте і не передавайте кошти шахраям у таких випадках та обов’язково звертайтеся із заявами про факти таких дій у правоохоронні органи.
І ще варто пам’ятати, що погодившись таким чином «вирішувати» реальну ситуацію, ви стаєте учасником злочину, адже за надання неправомірної вигоди передбачено кримінальну відповідальність.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: