Жителі Володимир-Волинського району п’ють воду з іржею

Санепідеміологи б’ють на сполох про якість води у селах Бубнів, Ласків, Хотячів, П’ятидні, Льотниче Володимир-Волинського району. Там досі люди п’ють неякісну воду, - інформує БУГ.
Зі слів головного лікаря Володимир-Волинської санітарно-епідеміологічної станції Валерія Оніщука, за таку воду жителі району можуть взагалі не платити.
І школярі, і дошкільнята в районі п’ють іржаву воду. Що буде із нирками дітей через 10 років – ніхто із чиновників на даний момент не цікавиться.
Як сказав Валерій Миколайович – інтересу турбуватися про якість питної води у діючих сільських голів немає, оскільки вони вже подумки чекають виборів, що відбудуться у жовтні. У навчальних закладах Сільця, П’ятиднів, Лудина вода подається із шахтних колодязів, у які вода поступає з ґрунту. А у Красноставі, Свійчіві та ще ряду сіл школи І-х ступенів взагалі немає водопостачання та каналізації. І це реалії 21 століття.
Окрім того, на колегії РДА повідомили, що 30 відсотків населення району не мають централізованого водопостачання.
Ще однією проблемою Володимир-Волинського району є відсутність спортзалів у навальних закладах та незадовільне харчування школярів.
Немає у санепідемстанції питань по харчуванню школярів у Лудині, Микитичах, Устилузі та Рогожанах. Там насправді готують обіди з розрахунку на одну дитину 9 гривень 30 копійок як і передбачено Постановою Кабінету Міністрів України.

Розділ новин: 

Коментарі