Журналісти з Володимира взяли участь у тренінгу в Сумах

Асоціація професійних журналістів та рекламістів Житомирщини організувала для журналістів і блогерів які працюють в інтернет-медіа Волинської, Житомирської та Сумської областей, тренінг з покращення роботи прикордонних локальних інтернет-медіа. На ньому побували й кореспонденти з Володимира-Волинського Дарія Поддубецька та Олексій Біянов.
Учасники вивчали, як протистояти пропаганді та цензурі в умовах гібридної війни. Також тренер Людмила Гуменюк, виконавчий директор «Центру медіареформ», розповіла, як на практиці працювати з іноземними (в тому числі російськими) джерелами інформації та створювати новини для іноземних аудиторій. Кореспонденти із трьох областей України опановували базові методики для впізнання пропаганди, цензури, заангажованості та практикувалися в розпізнанні фейкових новин в Інтернеті.
Журналісти зможуть продовжити своє навчання ще на двох тренінгах. Наступний відбудеться у Луцьку 1 грудня на базі Волинського прес-клубу, на якому розглядатимуть особливості створення контенту для інтернет-медіа та висвітлюватимуть питання мережевої етики.
Олексій Біянов, м.Суми

Розділ новин: 

Коментарі