«Жовтий колір на хресті символізує Дух святий, а блакитний – це життя»

Запевняє волинський Нострадамус Феофан Музика, який ще у 2008 році передбачив важкі часи для України, падіння Януковича та ініціював створення ікони для Луцька.
А нещодавно у Свято-Троїцькому cоборі він знову побачив видіння, яке символізує добрі новини для України. Раніше провісник уже передбачив революційні події на Майдані та загострення ситуації в державі. Чоловік запевняє, що коли прийшов помолитися до храму, то над входом побачив образ Божої Матері, яка дивилася вбік. Про своє видіння він розповів служителям храму та представникам духовенства на Волині й запропонував намалювати ікону із зображенням Божої Матері у такому вигляді, в якому побачив її. І от нещодавно ікону таки намалювали, освятили та назвали її Луцькою іконою Божої Матері.
А на початку вересня, приблизно о 4-й годині ранку, провидець побачив ще одне видіння, у якому йшлося про об’єднання двох світів – матеріального та духовного. «Основою держави є люди, і основою церкви є люди, а керувати людьми зможе земний владика, якого оберуть ті ж самі люди. Я звернув увагу на слово «земний», бо воно прийшло до мене вперше, і тоді я зрозумів, що мова йде про нашого Президента», - розповідає провидець. Крім того, Феофан Музика показав хрест, який тоді вночі йому, як він каже, показало Небо. Він пояснює, що цей знак – це два об’єднані хрести, що символізують об’єднання духовного та матеріального світів.
«Мені було показано два хрести – вертикальний і горизонтальний, що символізує матеріальний світ, а буква «х» – це духовний хрест. На матеріальному хресті було розіп’ято Ісуса Христа, на духовному – апостола Андрія Первозванного. А цей хрест об’єднаний».
Провидець також розповів історію появи у нього хреста. За його словами, сталося це під час будівництва каплички. Проходячи мимо, він попросив у робітників шматок бляхи, якою вони покривали купол каплички. З неї Феофан Музика вирізав хрест, який використовував як оберіг. А згодом волинський провісник побачив, що хрест має кольори прапора, і вкотре нагадав, що розташування кольорів на Державному стязі України варто поміняти місцями. «Я постійно носив цей хрест, це був свого роду оберіг для мене, з яким практично не розлучався. Пізніше я почав вивчати цей хрест. Якщо подивитися, то він має два кольори – жовтий і білий, або, як його ще називають, блакитний. Це невипадково мені попало. Жовтий означає Дух Святий, а білий – це колір води, гідрогену. Дух Святий і вода – це життя, а тому не випадково наш прапор має два знаки. Тільки верхній повинен би бути жовтий, а внизу – блакитний, це життя».
І наостанок волинський провидець Феофан Музика розповів про місію, яку повинен виконати. «Ще мені було сказано, щоб я цей знак передав Президенту біля цієї каплички і в присутності всіх глав церков. А тому я звертаюся до пана Президента і прошу прийняти цей хрест, цей знак, який буде символізувати Вашу владу над людьми і над церквою, над духовним і матеріальним світом».
Підготувала Ксеня Лучко

Розділ новин: 

Коментарі