Жінки-патріотки запрошують всіх небайдужих до маскувального підрозділу

У грудні 2016 року розпочав другий рік своєї діяльності Володимир-Волинський маскувальний підрозділ. За два місяці напруженої роботи до ста одинадцяти маскувальних костюмів, виготовлених минулого року, додали ще двадцять один.
Діана Сергіївна Шевчук, організатор і керівник підрозділу, висловлює щиру вдячність всім, хто причетний до діяльності підрозділу і надав допомогу. Це директор ДП «Володимир-Волинське лісомисливське господарство» Дмитро Вікторович Войтюк, який виділив достатню кількість дерев’яних брусків. Із них Віталій Степанович Нагорний своїми умілими руками змайстрував робочі станки. На цих станках невелика група жінок невтомними пальцями в’яже маскувальні костюми і сітки. Ці жінки – ядро колективу. Їх потрібно назвати поіменно: Раїса Федосіївна Матвіюк, Любов Степанівна Костюк, Інна Кузьмівна Горголь та її матуся Ольга Аврамівна, Олена Йосипівна Свиридова, Олександра Іванівна Грек. До цих жінок долучилися вчителі та працівники художньої школи на чолі з Віталієм Адамовичем Михаликом і його дружиною Святославою Василівною.
Діана Шевчук з теплотою згадує підприємця Олександра Володимировича Радзіка, який завжди до послуг підрозділу надає автотранспорт. Не можна не згадати добрим словом Тетяну Андріївну Федорович, яка постачає воїнам якісні ковбаси, інші м’ясні продукти, чай.
А як не згадати Ольгу Всеволодівну Ачкевич? Ця жінка в’яже для воїнів шкарпетки. Більше 20 пар, зв’язаних її руками, передано у зону АТО. Ольга Всеволодівна ще й вкладає у шкарпетки обереги. Для цього жінка не шкодує здоров’я, часу і коштів.
У народі кажуть: «Бог заплатить». Напевно, що так, але й жителі міста повинні знати про цих людей. І шанувати їх за жертовність та небайдужість.
На даний час підрозділ збирається виготовляти кольорові (весняно-літнього забарвлення) маскувальні сітки і костюми. Потрібні 30-40-літрові ємності, у яких фарбуватимуть тканину. Поки що їх немає. Велике прохання підрозділу до тих людей, які мають такі ємності. Також наші славні жінки просять усіх небайдужих долучатися до плетіння сіток та костюмів, адже робочих рук не вистачає.
Проблемою є і те, що для придбання сітки, тканини, фарби потрібні чималі кошти. Отож нині всі небайдужі люди повинні допомогти чим можуть, бо ж біда загальнонародна, і ціна нашої байдужості надто висока.
Підрозділ продовжує збирати для відправки на завод пластикові кришечки, необхідні для виготовлення протезів пораненим бійцям. Усі пропозиції і побажання будуть з вдячністю прийняті. Контактний телефон 063-62-26-659.
Лариса Прушинська, слухач Університету ІІІ віку

Розділ новин: 

Коментарі