Жінка звернулася на телебачення, щоб довести свекрусі, що не вбивала чоловіка і що саме від нього народила сина

Жінка звернулася на телебачення, щоб довести свекрусі, що не вбивала чоловіка і що саме від нього народила сина
Жінка звернулася на телебачення, щоб довести свекрусі, що не вбивала чоловіка і що саме від нього народила сина

Уже декілька років на українському телебаченні працює проєкт «Таємниці ДНК», аналогів якому немає у нашому телепросторі і в якому багато хто зможе знайти відповіді на найбільш хвилюючі і життєво важливі питання. У цьому їм допоможе тест ДНК, результати якого підробити неможливо. На сьогодні це єдиний науковий метод доказу батьківства, а також визначення схожості генетичного матеріалу. Доказова цінність такого результату переважає над будь-яким іншим доказом. 
У студії «Таємниці ДНК» герої програми розказують свої історії від початку і до кінця, їх оцінюють експерти: психолог, юрист, фізіогноміст, генетик та інші вузькі фахівці. У кінці програми ведуча Тетяна Висоцька відкриває таємний конверт із результатами тесту ДНК, який дає відповідь на головне питання гостя. Проєкт «Таємниці ДНК» може змінити життя кожного гостя і визначити, хто є біологічним батьком, показати етнічне походження та багато іншого.
Уже неодноразово у випусках програми брали участь гості з Волині, їм допомагали знайти родичів. Так 24-річна Діана Ковалік, родом з Волині, але протягом тривалого часу проживала у Польщі, розшукувала свою сестру, яку її наркозалежна мати покинула у пологовому будинку. У результаті розслідування журналісти вийшли на 22-річну Анну-Марію Марамоті, яка народилась у Луцьку і яку покинула мати одразу після народження. Пізніше маля всиновила пара із Франції. Тест ДНК підтвердив, що дівчата є сестрами.
І от у неділю 27 лютого на телеканалі “СТБ” о 22.10 знову вийде програма «Таємниці ДНК», герої якої проживають на території нашого району.
До програми звернулася Олена, мешканка Володимир-Волинського  району. Нещодавно вона поховала свого чоловіка Віктора. Та на цьому нещастя жінки не закінчилися. Свекруха Ніна почала цькувати її, ображати старших дітей та звинувачувати невістку у тому, що вона народила її онука невідомо від кого.  
Майже щодня Ніна приходила додому до Олени та провокувала скандали, вгамовувати які неодноразово приїжджали працівники поліції. Та на цьому свекруха не зупинилася. Вона почала звертатися у різні інстанції зі скаргами на Олену як на погану матір. Погрожувала, що забере дитину та відправить до інтернату. Жінка стверджує, що свекруха дуже агресивна і нападає не лише на неї, а й на інших людей. 
За допомогою тесту ДНК жінка хоче зупинити агресію свекрухи проти неї та її старших дітей і довести всім, що вона була вірною дружиною своєму покійному чоловікові та народила сина саме від нього. Проте свекруха й інші родичі покійного Віктора стверджують, що Олена не тільки зраджувала чоловікові та змусила виховувати чужу дитину, а й убила його, завдавши удару ножем. 
Команда проєкту «Таємниці ДНК» провела масштабне розслідування, щоб з’ясувати причину смерті Віктора. Для цього залучили відомого поліграфолога. 
Уже цієї неділі о 22.10 на телеканалі «СТБ» ми зможемо дізнатися про результати тесту на поліграфі та чи підтвердяться підозри родичів про вбивство Віктора. А також про те, яким виявиться результат тесту ДНК.

 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: