Жінка з України пройшла до палати Конгресу США

Публікації

Жінка з України пройшла до палати Конгресу США
Жінка з України пройшла до палати Конгресу США

До нижньої палати Конгресу США пройшла уродженка України Вікторія Спарц, передає LB.ua з посиланням на NYT.

Своїм політичним гаслом політик обрала фразу «Зупинимо соціалізм». Спарц обійшла кандидатку від демократів Крістіну Гейл з результатом 50,1%.

«Пані Спарц, яка народилася в Радянській Україні, взяла гору над Крістіною Гейл, колишньою демократичною депутаткою від Демократичної партії, яка назвала себе центристкою», - пише видання.

Спарц відверто зверталася до прихильників республіканців, розповідаючи про небезпеку соціалізму, а також акцентуючи увагу на своїй позиції бізнеследі. Американські ЗМІ стверджують, що саме це допомогло кандидатці набрати необхідну кількість голосів.

Місце у Конгресі від Індіани звільнилося, коли республіканка Сьюзен Брукс вийшла на пенсію. Демократи сподівалися розширити свою підтримку, зокрема роблячи ставку на те, що виснажена підтримка Дональда Трампа потягне республіканців за собою.

Спарц народилася у місті Носівка Чернігівської області. Переїхала до США у 2000-му, 2001-го отримала американське громадянство. У 2017-му стала сенаторкою. Відомо, що вона викладала у Бізнес-школі Келлі Індіанського університету, а також обіймала посаду заступниці голови Республіканської партії округу Гамільтон.

 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: