Землекористувачі цьогоріч сплатили до місцевого бюджету понад 13 мільйонів гривень

Землекористувачі – юридичні та фізичні особи, які перебувають на обліку у Володимир-Волинській ОДПІ, за десять місяців 2015р. сплатили до місцевих бюджетів понад 13млн.грн. за користування землею. Зокрема від платників земельного податку м.Володимира-Волинського та Володимир-Волинського району до місцевих скарбниць надійшло відповідно понад 5млн. та 4,4млн.грн., від платників Локачинського району місцевий бюджет отримав 3,5 млн.грн. Більшість надходжень від земельного податку надходить у вигляді орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, яку сплачують місцеві платники – суб’єкти господарювання.
Важливо, що в результаті прийнятих податкових змін земельний податок виключений із переліку загальнодержавних податків та внесений як складова податку на нерухоме майно до переліку місцевих податків.
«Тепер місцеві податки встановлюються рішеннями сільських, селищних та міських рад, де обов’язково має визначатись об’єкт оподаткування, платник, розмір ставки, податковий період, пільги та інші обов’язкові елементи, визначені ст.7 Податкового кодексу з дотриманням встановлених для відповідного податку чи збору критеріїв», - зазначив начальник Володимир-Волинської ОДПІ ГУ ДФС у Волинській області Ігор Пакулець. Для представників місцевого самоврядування запроваджені новації – це не лише передбачуваний резерв для наповнення бюджету, але й ефективний механізм стимулювання розвитку місцевого бізнесу в умовах децентралізації, підсумував керівник володимир-волинських фіскалів.
Підготувала Міла Сергєєва, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі