Здійснюється обмін контрольної картки обліку добутої дичини

В обласному управлінні лісового та мисливського господарства, а також у ДП «Володимир-Волинське ЛМГ» здійснюється обмін контрольної картки обліку добутої дичини і порушень правил полювання на мисливський сезон 2017-2018 року. З метою економії витрат коштів та часу при отриманні адміністративної послуги з видачі картки і її дубліката Волинське обласне управління пропонує мисливцям надсилати поштою заяву, а також контрольну картку, платіжні документи про оплату послуги і сплату державного мита, конверт із зворотною адресою.
Усі необхідні реквізити задля оплати за адміністративну послугу (за контрольну картку, за сплату держмита) та зразки заяв розміщені на офіційному сайті Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства: http://lis.volyn.ua (у розділі «Адміністративні послуги»). Видача контрольної картки проходить за адресою: місто Луцьк, проспект Волі, 30, кабінет №4 (сектор мисливського господарства). Телефони: (033)229-21-07, (033)224-00-70.
Збір використаних контрольних карток та квитанцій на території району і міста проводиться за адресою: м.Володимир-Волинський, вул.Ковельська, 130, ДП «Володимир-Волинське ЛМГ», відділ мисливського господарства. Телефони: 2-07-52, 097-239-20-48.
Роман Колісник, головний лісничий ДП «Володимир-Волинське ЛМГ»

Розділ новин: 

Коментарі