Завершуємо опалювальний сезон і одразу починаємо підготовку до зими

Тридцять першого березня міський голова Петро Саганюк провів оперативну нараду з керівниками підрозділів виконавчого комітету міської ради та установ міста. Нарада розпочалася з екстреного повідомлення про те, що негода наробила чимало біди на одній із вулицьпоблизу лікарні. Далі говорили про те, що у центр надання адміністративних послуг тепер можна звернутися через соціальну мережу «Фейсбук». Приємна новина надійшла з управління освіти: учень-дев’ятикласник НВК «ЗОШ І-ІІІст. №3-ліцей» Микола Прогонюк зайняв третє місце на Всеукраїнській олімпіаді з історії. Міський голова дав розпорядження закінчувати вирубку дерев у районі річки Риловиці та залізничного вокзалу. Нарешті отримали свої кошти від соцстраху люди, чиї рахунки були заморожені у банку «Надра». У ТМО триває ремонт неврологічного відділення і рентгенкабінету. В суботу минуло 40 днів після загибелі володимирчанина Дмитра Колєснікова у зоні АТО. У зв’язку з цим відслужили панахиду в соборі Різдва Христового і портрет воїна встановили на площі Героїв. Працівники КП «Полігон» замінили 17 розбитих ліхтарів у парку «Слов’янський». Міський голова дав розпорядження провести роботу з директорами шкіл, а також ВПУ і коледжів. Найімовірніше, що ці збитки – справа рук школярів та студентів. Петро Саганюк наголосив на тому, що тільки-но закінчиться опалювальний сезон, потрібно одразу починати підготовку до зими, яка навряд чи буде такою ж економною на обігрів, як цьогорічна. Після наради Петро Саганюк провів традиційну зустріч з представниками засобів масової інформації.
-Петре Даниловичу, які підсумки першого кварталу 2015 року?
-На жаль, не все зробили із запланованого. Через те, що погода не сприяє, не було поки що змоги провести запланований ремонт доріг. Бюджет перевиконано на 3 мільйони гривень, а якби усі сплачували земельний податок, то ці кошти були б більшими – близько 4-5 мільйонів. Це б дало можливість відремонтувати більше доріг, виділити кошти на потреби лікарні, замінити вікна у школах. Передвеликодня толока запланована на 3 квітня, але, можливо, буде перенесена через дощі.
-Які перспективи того, що на потреби міста перепадуть кошти з обласного бюджету?
-Перевиконання бюджету області невелике. У першу чергу ці кошти підуть на потреби об’єктів обласного значення: лікарень та навчальних закладів. Сподіватимемося, що після цього ще й нам будуть направлені деякі кошти.
-Чи актуальним залишається встановлення терміну здачі в експлуатацію 44-квартирного будинку для військових у червні?
-Військове керівництво запланувало проведення експертної оцінки згідно з новими цінами до 10 квітня. Заплановано видати ключі у вересні цього року.
Тетяна Корнійчук, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі