Завершено ремонт рентгенкабінету, модернізація приміщень ТМО триває

Минулого тижня головний лікар Володимир-Волинського ТМО Олександр Клачук презентував рентгенкабінет після проведення капітального ремонту. На це з міського бюджету було виділено 90тис.грн. Ремонтні роботи виконували працівники ПП «Полянський». За два з половиною місяці у приміщенні було встановлено пластикові вікна, замінено двері, в тому числі із захистом від рентгенвипромінювання, проводку, освітлення, зроблено штукатурку стін та стелі.
Загалом на ремонт та модернізацію ТМО з міського бюджету було виділено 1млн. 800тис.грн. Завершуються ремонтні роботи у неврологічному відділенні – на це місто виділило 900тис.грн.. Розпочався ремонт у реанімаційному відділенні, а також в операційній поліклініки – вартість робіт складає по 100тис.грн.
Олександр Клачук розповів, що доки ремонтували рентгенкабінет, у сусідньому навантаження на флюорографи збільшилося у 3-4 рази. Як наслідок – на одному з апаратів не витримала трубка, яка коштує кілька десятків тисяч гривень. Було б добре, зазначив він, якби міська влада допомогла у придбанні цифрового флюорографа, який пришвидшить процес обстеження, дозволить встановлювати точніший діагноз, зменшить черги. Його вартість – близько 600тис.грн. З міського бюджету готові виділити 400 тисяч. Новий прилад можна буде придбати, якщо решту дасть районна влада.
Головний лікар також повідомив, що за рахунок коштів з міського бюджету, а це 60тис.грн., ТМО своїми силами проводить переобладнання та ремонт приміщення гуртожитку для молодих спеціалістів, які працюють у медзакладах міста.
Міла Сергєєва, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі