«Завдяки територіальній об’єднаній громаді усуваються господарчі проблеми НВК села Льотниче»

Так у редакції газети «Місто вечірнє» сказав завідуючий господарством Льотничівської школи Леонід Данілов.
Його до нас привело щире переконання у тому , що новостворені територіальні громади на селі – це дійсно дієва реформа, і глибока вдячність людям, які трудяться на благо дітей.
Не так багато – всього 10 місяців – Леонід Данілов опікується господарством Льотничівського НВК. Коли прийняв справи, то вжахнувся від проблем: вийшла з ладу каналізація, не працювали внутрішні туалети, в аварійному стані були вікна, потребувало поліпшення освітлення класів. Достукатися до тих, хто був зобов’язаний допомогти школі, не зміг. Та все раптово змінилося, коли Льотниче приєдналося до Зимнівської територіальної об’єднаної громади. Її очільник В’ячеслав Католик відразу ж взявся за вирішення проблем. У першу чергу відремонтували каналізацію, проклали труби, поставили нові люки, нині проводяться монтажні роботи у туалетах. Керує роботами розумна і порядна людина, майстер своєї справи Володимир Попович. Наразі йде активне прибирання території, оскільки деякі жителі села викидають сміття під огорожею школи та біля шкільного спортивного майданчика.
-Я зробив зауваження одній людині, яка скинула сміття під парканом школи, - каже Леонід Данілов, - а вона відповіла, що немає відповідної таблички. Цікаво, чи дозволила б викинути сміття біля своєї садиби, адже навряд чи у неї є табличка. Отже, велике прохання до всіх мешканців Льотничого поважати наших дітей. Користуючись нагодою, приношу вибачення батькам і учням за тимчасові незручності, але впевнений у тому, що після ремонту всі системи функціонуватимуть нормально.
Крім того, Леонід Олександрович висловлює щиру вдячність технічним працівникам школи Аллі Коханській, Марії Гілевич, Ларисі Гус, Людмилі Клапіюк, Михайлу Радкевичу і Миколі Кондратюку, які дбають про належний порядок біля школи.
-Я не маю сумніву в тому, - сказав Леонід Данілов, - що реформи в селі на правильному шляху, бо завдяки територіальній громаді усуваються наші проблеми. У плані – заміна вікон, теплотраси, ремонт даху».
Антоніна Булавіна, с.Льотниче, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі