Завдяки «Ріжку» зібрали 4570 гривень на ліки для поранених військових

У неділю 14 вересня в торгівельному павільйоні «Ріжок» проводилася благодійна акція «Збережи життя».
Як повідомив власник торгівельного павільйону «Ріжок» Ярослав Зай, вдалося зібрати 4570грн. Ці кошти передані місцевому волонтеру Костянтину Зінкевичу, який закупить необхідні медикаменти для поранених в зоні АТО, що перебувають на лікуванні у Луцькому військовому госпіталі.
Ярослав Зай в одній з передач «Радіо-Нова» почув звернення очільників області до волонтерів, підприємців і просто небайдужих людей долучитися до доброї справи й допомогти медикаментами пораненим, що лікуються в Луцькому військовому госпіталі. Він придумав цікавий захід й організував його за два дні. Кладеш у скриньку гроші – й отримуєш морозиво «Ріжок» безкоштовно. Така ідея сподобалася володимирчанам та гостям міста, й вони активно долучилися до акції. Черга біля павільйону стояла цілий день.
-Було дійсно багато людей, - розповідає підприємець. – Вони не шкодували коштів. Одна сім’я, наприклад, пожертвувала 200грн. Тато, мама і двоє діток по черзі у скриньку кидали п’ятдесятигривневі купюри й натомість отримували морозиво. Були й такі, хто питав, чи можна покласти у скриньку 5грн. Ми відповідали, що можна, адже навіть ці кошти комусь допоможуть, і також частували людину морозивом. А наша працівниця Катя Поліщук пожертвувала свою одноденну зарплату на ліки для поранених. Користуючись нагодою, хочу подякувати усім небайдужим людям, які взяли участь у благодійній акції.
Валентина Тиненська, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі