Затримали колишнього спільника луцького терориста Кривоша

Затримали колишнього спільника луцького терориста Кривоша
Затримали колишнього спільника луцького терориста Кривоша

Волинські поліцейські затримали спільника Кривоша у справі про розбійні напади на Волині.

Про це в інтерв’ю «Першому» розповів начальник головного управління Нацполіції Волині Юрій Крошко.

Відомо, що затриманий – лучанин Богдан Іванюк.

«Так, він тривалий час був у розшуку. Кривош відбув своє покарання і поїхав, а цей ще з 2002 року «бігав». Тоді ж, у 2002-му, його оголосили в розшук. Як знайшли? Сталося це природнім шляхом: його шукали і просто встановили його місцезнаходження, поїхали і затримали», – каже Юрій Крошко.

За словами керівника поліції Волині, злочинець переховувався, маскуючись під священика. Зараз він у Луцьку, затриманий волинськими поліцейськими.

«Ховався він у Кривому Розі і був там навіть священиком. До речі, затримали його незалежно від історії із заручниками. Потім виявилося, що це спільник Кривоша, вони разом скоїли розбійний напад», – зазначає Юрій Крошко.

У 2018-му про те, що Богдана Іванюка розшукують, повідомляли у ЗМІ.

«Управління карного розшуку ГУНП у Волинській області розшукує громадянина Іванюка Богдана Омеляновича, 7 червня 1977 року народження, жителя обласного центру Волині. Поліція обґрунтовано підозрює вказаного громадянина у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 187 Кримінального кодексу України. Йдеться про  розбій, вчинений організованою групою», – інформували у поліції.

Як відомо, у кримінальній справі, заведеній на Максима Кривоша у 2001 році, його позиціонують як організатора злочинно-організованої групи. Крім Кривоша, до злочинної банди входили ще п’ятеро чоловік, серед яких двоє – волинян, решта – уродженці Львова, Закарпатської та Вінницької областей.

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: