Затримали двох чоловіків, які демонтували залізні огорожі з могил.

Про це повідомляють у прес-службі УМВС України у Волинській області.
Співробітники Володимир-Волинського МВ УМВС України у Волинській області зверталися через засоби масової інформації до жителів міста та району із проханням допомогти у розшуку осіб, які впродовж двох тижнів на території Ладомирського кладовища вчинили наругу над могилами.
За декілька днів до чергової частини надійшов телефонний дзвінок від жінки, яка помітила на території кладовища двох підозрілих чоловіків.
Працівникам міліції вдалося затримати двох місцевих жителів. 23-річний та 47-річний чоловіки вже мали раніше проблеми із законом.
Під час проведення досудового розслідування було встановлено, що 47-річний правопорушник вчинив ще й крадіжку грошових коштів із банківської картки своєї знайомої - майже три тисячі гривень.
За вказаними фактами слідчим відділенням Володимир-Волинського МВ УМВС України у Волинській області відкрито кримінальне провадження за вчинення правопорушень, передбачених частиною 2 ст. 15 ч. 3 ст. 297 (Наруга над могилою, іншим місцем поховання або над тілом померлого) ч. 2 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України.

Розділ новин: 

Коментарі