Запитання «Що?», «Де?», «Коли?» залишаються без відповіді

Після публікації у минулому номері нашої газети матеріалу «Традиції і звичаї українського народу – не для нової влади! Посадовці проти загальнонародного свята!», де йшлося про «ідею» РДА перетворити фестиваль «Українське коровай-сузір’я» на звичайні обжинки і провести захід в Устилузі на початку вересня, мало що змінилося, якщо не брати до уваги реакції певних посадових осіб.
На нараді працівників районної культури, що відбулася 6 липня, де, власне, прозвучала нова пропозиція, не булоприйнято конкретного рішення. Відповіді на запитання, що, де і коли відбуватиметься, мав би принести останній тиждень. Голова РДА Наталія Василець ще на понеділковій нараді керівників структурних підрозділів 11 липня дала завдання в. о. начальника сектора культури і туризму РДА Галині Руденчук створити оргкомітет фестивалю, розробити сценарій та програму заходів та почати роботу з підготовки. Однак минув тиждень, але нічого з переліченого зроблено не було.
У п’ятницю, коли ми зателефонували Галині Сергіївні, аби дізнатися останні новини, вона повідомила, що підготувала лише проект рішення, який потрібно затвердити в головному територіальному управлінні юстиції Волинської області в Луцьку. А це, мовляв, процес довгий. Також вона натякнула, що має бути проведена нарада з сільськими головами щодо фестивалю, але дату її проведення назвати не могла. Ми попросили повідомити редакцію, коли стане відомо.
-Нехай вас повідомляє районний будинок культури, ви ж з ними дружите, - прозвучало у відповідь не надто привітним тоном. Причина такого ставлення зрозуміла – стаття у газеті, або ж недостатній освітній рівень чи рівень вихованості цього «культурного клерка».
Наступна спроба щось з’ясувати була у понеділок. Перед оперативною нарадою спілкувалися з Наталією Василець. Коли мова зайшла про ту саму публікацію, Наталія Володимирівна сказала прямо:
-Це була лише попередня нарада, де хотілося обговорити нові ідеї, адже були пропозиції проводити фестиваль у різних місцях. Також мали на меті націлити культпрацівників на роботу з підготовки фестивалю. Ніякі рішення не приймалися. А ви понаписували невідь що.
Нагадаємо, що це «невідь що» зафіксовано у відеозапису з наради, відомі й думки представників громадськості з цього приводу
Голова РДА припустила, що оргкомітет фестивалю буде створений на цьому тижні. Він і вирішуватиме, в якій формі проводитиметься захід, де і коли відбудеться.
Під час оперативної наради Наталія Василець, знову повернувшись до теми фестивалю, розпорядилася підкоректувати проект рішення, відправити його на затвердження в орган юстиції, а у вівторок провести зустріч з обговорення, тільки коли саме і з ким – не уточнила.
Довелося повторити своє прохання повідомити редакцію про час проведення зазначеної зустрічі, звернувшись до Галини Руденчук. А вона знову послала… у будинок культури. Чи пам’ятає Галина Сергіївна, що обов’язок держслужбовців співпрацювати із засобами масової інформації ніхто не скасовував?
Міла Сергєєва, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі