Запроваджуються нововведення щодо виплат допомог і субсидій

16 травня на щопонеділковій нараді керівників структурних підрозділів Володимир-Волинської РДА обговорювалися поточні питання життєдіяльності району та окреслювалися завдання на тиждень.
Зі звітом про проведення другого військово-патріотичного зльоту «Юний патріот», що проходив упродовж 11-12 травня у районі військової водойми на озері Лісному, виступила начальник районного відділу освіти, молоді і спорту РДА Оксана Бігун. Участь у заході взяли 188 школярів із 18-ти ЗОШ району. Програма зльоту була дуже насиченою і цікавою. Проводилися різноманітні естафети, у тому числі за участі прикордонників, конкурси, спортивні змагання, представлялися номери художньої самодіяльності та музичні композиції. У загальному заліку перемогла команда ЗОШ с. Овадне, нфа другому місці – ЗОШ с. Галинівка і третю позицію зайняла ЗОШ с.Хмелівка. Кошторис заходу – 24 тис.823 грн., у тому числі понад 12 тисяч витратили на харчування дітей, також придбали 5 нових наметів та кубки для переможців. Зліт учням надзвичайно сподобався, і, сповнені емоцій, вони повернулися додому. Посадовець повідомила, що у школах району щоденно проводяться спортивні змагання у рамках спартакіади.
Також на нараді прозвучали повідомлення, що РДА направила подання в обладміністрацію щодо дефіциту субвенцій на освіту і медицину. У зв’язку з тим, що з різних причин не скрізь у районі пройшли звітні концерти закладів культури, районний звіт проводитиметься пізніше, ніж оголошувалося, орієнтовно на початку червня, та буде об’єднаний з міським. До Дня Європи у школах району плануються численні заходи.
Начальник управління соціального захисту населення РДА Наталія Голюк розповіла, що цьогоріч виплачено традиційні одноразові грошові допомоги до 9 травня 1146 жителям району з числа ветеранів війни на загальну суму 640 тис. 970 грн. Зокрема проведено виплату 24 інвалідам війни І гр. – по 2975 грн., 13 інвалідам війни ІІ гр. по – 2600 грн., 18 інвалідам війни ІІІ гр. - по 2тис. 310 грн., 366 учасникам бойових дій у розмірі 920грн., 116 членам сімей загиблих – по 465 грн. та 609 учасникам війни в розмірі 170 грн. Але, згідно з постановою Кабміну від 29 квітня, суми допомог збільшено, наприклад, учасники війни мають отримати по 400 грн., а члени родин загиблих по 900, тож передбачаються доплати різниці. Також очікуються зміни по субсидіях. Зокрема не буде автоматично нараховуватися субсидія на тверде паливо та скраплений газ тим, хто її мав, отже громадянам для нарахування слід знову звертатися в управління соцзахисту. Передбачаються зміни й стосовно пільг: нині люди мають вибрати, на що претендувати: на пільги або на субсидії. Загальна заборгованість управління соціального захисту з пільг та субсидій зростає і сягає 33 млн.584 тис. грн.
Петро Чуцький повідомив, що наступного тижня відбудеться конкурс перевізників, якому передуватиме нарада з ними. Аби забезпечити рівномірне охоплення жителів району пасажирськими перевезеннями, Наталія Василець запропонувала довантажити перевізників, які обслуговують популярні маршрути, менш прибутковими.
Міла Сергєєва, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі