“Запрошуємо всіх допомогти нашим хлопцям в АТО!”, - кажуть союзянки, які готують деталі для маскувальних костюмів

Жінки, що входять до Володимир-Волинської громадської організації «Союз Українок», завжди у перших рядах патріотів нашої держави. Союзянки не втомлюються доводити це не словом, а ділом, адже не злічити тих добрих справ, які вони роблять для міста, району та рідної України. Ось і зараз, змінивши вишиванки на робочий одяг, активістки взялися за дуже потрібну та відповідальну роботу.
-Ситуація на сході країни, на жаль, залишається напруженою. А це означає, що всі ми не маємо права розслаблятися, а повинні й надалі допомагати нашим захисникам вистояти і здобути перемогу, - каже Віра Чайковська-Тарликова. – На фронті, окрім іншого, існує потреба у маскувальних костюмах, так званих «кікіморах», які найчастіше використовують розвідники. Із проханням допомогти їх виготовляти до нас звернулася небайдужа жителька Володимира Діана Шевчук – і ми взялися за роботу. Відгукнулися всі наші членкині, жінки працюють почергово за графіком зранку і до пізнього вечора.
Необхідний матеріал передали союзянкам волонтери з Києва. Маскувальний костюм виготовляється з декількох деталей: передньої частини, спинки, рукавів та штанин, які представляють собою сітку, в кожну клітинку котрої петелькою необхідно затягнути сувору нитку на зразок бахроми. Робота ця дуже копітка, така, що потребує багато часу. Виконувати її треба якісно, адже маскувальний одяг використовується у польових умовах.
Аби отримати нитки, сама Дана Сергіївна розпускає грубі нові мішки, з пряжі робить відрізки, довжиною по 25см, які йдуть у роботу. Вже готові деталі костюмів союзянки відправлятимуть назад у Київ, де їх зшиватимуть і фарбуватимуть у відповідні до різних сезонів кольори – від білого до відтінків зеленого та коричневого.
Не зважаючи на те, що плетінням «кікімор» займається чисельна громадська організація, є потреба у помічниках, адже роботи дуже багато. Тож союзянки запрошують усіх небайдужих жителів міста і району долучатися до доброї справи. Волонтерів обіцяють включити у графік у відповідності до побажань – на будь-яку зручну годину і на будь-який час. Також активістам потрібен столяр, який зголоситься зробити рамки з підставками для натягування сітки. Є потреба й у нових мішках, що використовуватимуться на нитки.
Якщо ви бажаєте зробити свій внесок у велику справу нашої перемоги, звертайтеся з 9.00 до 19.00 за адресою: м.Володимир-Волинський, вул. Ковельська, 71, офіс ТзОВ «Фенікс».
Міла Сергєєва, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі