Запрошуємо на велике свято української кухні «Добрі вісті, коли запрошують їсти»

10 січня 2015 року кращі кухарі міста і району у приміщенні Володимир-Волинського РБК готуватимуть гостинці для воїнів АТО
У дійстві, що відбудеться 10 січня у Володимир-Волинському будинку культури, разом з іншими майстрами мистецтв та фольклорними колективами району братиме участь наш прославлений гурт «Барви Волині». Учасники колективу зараз активно готуються до свята, проводять репетиції. На наше прохання вони розповіли, яким буде дійство і що особисто для них воно означає.
Наталія Чепіль:
- Завдяки конкурсу «Добрі вісті, коли запрошують їсти», який провела газета «Місто вечірнє», ми побачили, скільки талановитих кухарів-аматорів проживає у нашому місті та районі, й мали можливість перейняти їхній досвід. Звичайно, дуже приємно буде зустрітися з ними особисто на фінальному вечорі конкурсу та дізнатися ще більше нового і корисного.
Також важливо, що у рамках свята проходитиме благодійна акція на підтримку воїнів АТО. Дуже хочеться, щоб долучилися до цієї благородної справи якомога більше людей. Особисто мені участь у подібних заходах приносить велике моральне задоволення. Ми зробимо все, що від нас залежить, щоб вечір вийшов теплим і приємним.
Володимир Папін:
-Протягом року я спостерігав за конкурсом «Добрі вісті, коли запрошують їсти», бо сам цікавлюся кухнею. Та це й не дивно, адже визнано, що найкращі у світі кухарі – саме чоловіки. Шкода, що мало представників сильної статі наважилися продемонструвати свої кулінарні здібності на сторінках газети. Однак думаю, що саме на фінальному вечорі конкурсу ми зможемо побачити, як готують чоловіки, причому не на власній зручній кухні, а в екстремальних умовах, як це відбувається у зоні АТО.
Ми переживаємо надзвичайно складний час, тому вважаю, що не варто презентувати захід як велике свято. Тут головне – благодійна акція на підтримку наших воїнів, що захищають рубежі країни на сході. Ми з друзями готуємося заздалегідь, збираємо кошти, щоб закупити продукти, які будуть відправлені на схід, та закликаємо всіх, щоб допомогли хто чим може. Це наша спільна справа, тож ми не повинні бути пасивними.
А щодо перебігу самого дійства, то карт розкривати не буду. Скажу лише, що це варто побачити на власні очі, щоб потім скласти власне враження. Упевнений, що захід пройде на такому ж високому рівні, як цьогорічний фестиваль «Українське коровай-сузір’я», коли не залишилося жодного байдужого, а глядачі плакали, покидаючи залу будинку культури.
Анатолій Нінічук:
-Я проживаю в Луцьку, але з великим задоволенням беру участь у всіх заходах, які організовує ваша газета спільно з працівниками культури Володимир-Волинського району. Вони цікаві, видовищні і змістовні, а головне – такі, що відповідають часу. Фінал конкурсу «Добрі вісті, коли запрошують їсти» проводитиметься не лише як підбиття підсумків і визначення переможців, але й з метою допомогти захисникам нашої рідної України. На сьогоднішній день це найактуальніша тема, і наш гурт «Барви Волині» долучається до благодійної акції.
Користуючись нагодою, хочу подякувати своїм колегам за те, що вони у мене є. Я працюю у «Барвах» від часу заснування колективу вже 10 років, бо дуже приємно знаходитися серед рідних по духу людей, земляків (сам я родом з Володимира), однодумців, які по-справжньому вболівають за спільну справу. Ми працюємо для вас, шановні глядачі, збагачуємо репертуар і завжди з особливим трепетом чекаємо зустрічі з вами. Сподіваюся, що і цього разу ми вас не розчаруємо.
Міла Сергєєва, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі