Заплановано роботи із благоустрою міста

22 березня відбулася щовівторкова нарада міськвиконкому з керівниками відділів. У ході обговорення поточних питань міський голова Петро Саганюк зробив серйозне зауваження начальнику управління освіти Дмитру Здіховському щодо дотримання гігієнічних та санітарних вимог у шкільних їдальнях. Не у кращому стані харчоблоки міської лікарні. В місті багато смітників, особливо на околицях, а також на кладовищі. Ці смітники необхідно негайно прибрати. Слід привести в порядок братські могили. Міський голова акцентував увагу на тому, що необхідно строго дотримуватися виконавської дисципліни, поставити на належний рівень культурне і чуйне ставлення до людей. Заступник міського голови секретар міськради Олег Свідерський наголосив, що чергова сесія відбудеться 8 квітня.
Після наради відбувся традиційний брифінг Петра Саганюка для представників місцевих ЗМІ, під час якого журналісти отримали відповіді на ряд запитань.
-Виникла серйозна проблема із профтехучилищами. Які ваші прогнози?
-У проекті виділення п’ять мільйонів гривень на утримання училища на І півріччя. Чому п’ять? Можна було б і більше, але потрібні кошти на соціальну сферу.
-Відбулася сесія обласної ради. Чи є якась підмога для нашого міста? Які ваші відносини з очільниками обласної ради?
-Відносини нормальні. Я був на прийомі у Ігоря Палиці. Зрозуміло, що свою заяву він зробив на емоціях. Оцінку діяльності міськвиконкому може скласти тільки громадськість міста. Реформи мають бути зважені і економічно обґрунтовані. Необхідно добре вивчити питання щодо діяльності ВПУ: чи потрібна така їх кількість, навіщо вивчати у профучилищах предмети загальноосвітньої школи, хто має робити державне замовлення?
-Викликає стурбованість діяльність «Теплокомуненерго».
-Депутатська комісія, яка перевіряла підприємство, ніяких висновків не зробила. Є потреба в обласній ревізії підприємства. Там внутрішній конфлікт. На мої зауваження не реагують. Виникли проблеми з медоглядом персоналу. Відсутнє належне ставлення до людей.
-Які проблеми на вулиці Богдана Хмельницького?
-Вулиця в нормальному стані, але ремонт проводився пізньої осені, потрібно доробляти. Проблема з відводом води. Запрошені проектанти будуть вирішувати, як відвести воду.
-Коли планується закінчити опалювальний сезон?
-Залежить від температурного режиму.
-Заплановано ряд робіт із благоустрою міста. Чи включені роботи з обладнання пляжу, стану річки?
-По пляжу – так, але щоб почистити річку, потрібно дуже багато коштів. У проекті річка Риловиця.
Антоніна Булавіна, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі