Закриття Володимир-Волинської станції переливання крові – злочин

Ігнорування проблем Володимир-Волинської станції переливання крові та курс на згортання її роботи відверто шкодять, і не тільки волинським медикам, створюють шкідливу монополію на ринку препарату альбуміну. Аби привернути увагу урядовців до цієї проблеми, народний депутат Ігор Гузь ініціював у парламенті спільний брифінг з працівниками станції.
Запланована областю реорганізація може призвести до того, що станція не зможе виробляти вкрай важливий препарат альбумін, який потрібен для невідкладної терапії, зокрема і для екстреної допомоги учасникам війни.
На брифінгу були присутні в.о. головного лікаря станції переливання крові Ярослав Бенч, завідувачка виробничого відділу Катерина Лапчук, завідуюча відділом контролю якостей та головна медична сестра станції переливання крові Лариса Приходько і Ганна Маковська.
Сторони закликали прем’єр-міністра Володимира Гройсмана та в.о. профільного міністра Уляну Супрун взяти ситуацію під особистий контроль та забезпечити повноцінну і стабільну роботу Володимир-Волинської станції переливання крові.
Прес-служба народного депутата

Розділ новин: 

Коментарі