Закордонні спонсори привезли допомогу мешканцям постраждалих регіонів

Закордонні спонсори привезли допомогу мешканцям постраждалих регіонів
Закордонні спонсори привезли допомогу мешканцям постраждалих регіонів

Благодійники Гонсало Велозу, Міхал Твардовськи доставили в Україну вже п’ять фур із провізією. Крім побутових речей, таких як засоби гігієни, павербанки, спальні мішки та каремати, меценати передають продукти харчування, які необхідні як нашим військовим, зокрема 14 ОМБр, 39 ЗРП, 110, 107 батальйонам, так і цивільному населенню, що страждає від активних бойових дій. Значна частина продовольства відразу передається цим категоріям, акцентують увагу саме на нагальних потребах та зручності у використанні.
Пластівці, борошно, молоко, олія, снеки, дитяче харчування, енергетики, соки, паштети, цукор та різноманітні крупи направлялися в різні куточки нашої зраненої України. Миколаїв, села та містечка Київської області, Харків, Слов’янськ, Попасна, Авдіївка, Чернігів, Одеса, Ізюм, Маріуполь, Баштанка та інші населені пункти отримали частинку допомоги від наших друзів, зокрема Американської школи у Варшаві. 
Окрім цього, враховуючи значну кількість внутрішньо переміщених осіб на території громади, Координаційним центром було роздано частину продуктів і цій категорії населення. І ось знову гуманітарний вантаж, значна частина якого відразу ж направляється нашим князівським воїнам. Кожен українець сьогодні особливо цінує підтримку закордонних друзів, оскільки усі ми відстоюємо людські цінності і свободу. Гонсало Велозу та Міхал Твардовськи подбали про організацію транспорту, а колективу Американської школи у Варшаві громада вдячна за ті придбані та передані речі, які надзвичайно необхідні та цінні, особливо у місцях бойових дій.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: