«Заходити у під’їзди одного з будинків на вулиці Поліської Січі небезпечно для життя»

Так вважає житель Володимира Микола Процюк. Однак комісія ЖЕКу №1, що провела обстеження, цієї думки не поділяє.
Двічі звертався до редакції нашої газети мешканець міста Микола Процюк з питанням, яке дуже його непокоїть.
-У будинку №61 на вулиці Поліської Січі проживає мій син з родиною, - розповів Микола Кіндратович. – Дім цей панельний, зведений ще за радянських часів. Мене хвилює стан козирків над дверима у під’їзди у цьому будинку і ще трьох аналогічних, розташованих по сусідству. Ці козирки представляють собою бетонні плити, вагою до п’яти тонн, які кріпляться з допомогою металевих труб. Від часу труби поіржавіли, відтак існує велика небезпека, що козирки обваляться. Мені відомо про трагічні випадки в Україні, коли в результаті обвалу старих плит на будинках загинуло двоє чоловіків. Крім цього, ці плити, про які розповідаю, вбудовані у зовнішні стіни будівель, тож у разі руйнування можуть не тільки когось убити, а й пошкодять прилеглі квартири. Аби не трапилося біди, там треба провести ремонтні роботи. Зазначені будинки переведені на баланс ЖЕКу. Прошу вашого сприяння у вирішенні даного питання.
На прохання пана Процюка два тижні тому на нараді у міського голови Петра Саганюка це питання піднімала наша журналістка. Петро Данилович сказав, що вперше чує про цю проблему, і одразу дав доручення секретарю взяти її на замітку.
За тиждень після цього Микола Процюк знову зателефонував у редакцію і сказав, що нічого не змінилося. А у під’їзди, мовляв, страшно заходити.
Начальник ЖЕКу №1 Андрій Пасось повідомив наступне:
-Ми з головним інженером підприємства Анатолієм Маркеєвим і техніком дільниці Анатолієм Давидюком виїжджали на вулицю Поліської Січі з метою обстеження стану козирків у зазначених будинках. Слідів руйнування виявлено не було. Конструкції міцні і жодної небезпеки не несуть. Тож потреби у проведенні капітального ремонту немає. У будинку №61 той козирок, про який казав пан Процюк, обшитий пластиковою вагонкою, яка місцями відійшла. Днями ми поправимо цей недолік. А загалом труби, що тримають плити, пофарбовані, іржі на них немає. Самі плити побілені.
Від себе ж додам, що зовні козирки на будинку №61 дійсно мають пристойний вигляд. Але цього не скажеш про сусідній будинок №59, де козирки справді у жахливому стані. Бетонні плити сірі, поїдені грибком. Місцями виступає арматура. Цілком очевидно, що вони руйнуються, і не виключені обвали цілих фрагментів, які можуть статися найближчим часом. А це вже небезпечно. Крім цього, на трубах, що слугують опорою, помітні тріщини. Також можна констатувати, що тут давно не проводився ремонт – ні капітальний, ні косметичний. Тож дивно, що комісія з ЖЕКу цього не побачила.
Міла Сергєєва, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі