Заходи до Дня Незалежності України у Володимирі-Волинському

21 серпня о 12 годині в історичному музеї буде відкрито фотодокументальну виставку «У нас єдина мета – Україна свята, нездоланна ніким і ніколи!».
20-22 серпня на стадіоні «Олімп» відбудеться всеукраїнський дитячий турнір з футболу.
21 серпня о 14 годині в культурно-мистецькому центрі відбудуться урочисті збори та святковий концерт «Благословенна будь, моя ти Україно!», приурочені 24-ій річниці Незалежності України.
23 серпня о 9 годині в парку «Слов’янський» відбудеться церемонія підняття Державного Прапора України. О 12-ій годині – загальнонаціональна хвилина мовчання за загиблими в боротьбі за незалежність України у зв’язку з подіями Революції гідності та відстоюванням територіальної цілісності нашої держави. Просимо володимир-волинців на хвилину зупинитися, водіїв автомобілів – пригальмувати на знак вшануваня пам’яті захисників Української держави.
24 серпня о 10 годині на стадіоні «Олімп» розпочнеться турнір з футболу «Кубок Ладомира», приурочений Дню Незалежності України та пам’яті загиблих в АТО, ініційований фан-клубом «Володимир ультрас». Цього дня в усіх храмах міста будуть відслужені молебні за Україну та український народ.
24 серпня жителів міста, одягнутих у вишиванки – улюблений одяг справжніх патріотів, просимо зібратися о 16 годині біля пам’ятника українському генію Тарасу Шевченку в парку «Слов’янський». Далі відбудеться хода до площі Героїв, де біля стели загиблим в АТО хвилиною мовчання буде вшановано пам’ять жертв Іловайської трагедії. Після цього біля культурно-мистецького центру розпочнеться свято «Володимир у вишиванці». Це конкурс на кращу родинну, старовинну та сучасну вишиванку, в якому можуть взяти участь всі бажаючі. У вас буде можливість помилуватися чарівною красою вишиванки та виразити свою національну, громадянську позицію і культурну освіченість. Організатори: міська філія «Союзу Українок», відділ культури та туризму міськвиконкому.

Розділ новин: 

Коментарі