Загиблим в АТО і в Афганістані будуть встановлені меморіальні дошки

Сьомого липня міський голова Петро Саганюк провів щовівторкову оперативну нараду з керівниками підрозділів виконавчого комітету міської ради та установ міста. На ній начальник управління праці та соціального захисту населення Микола Матусевич повідомив, що є затримка у процесі нарахування субсидій, спричинена застарілою технікою. Отож, щоб ситуація покращилась, найближчим часом за виділені 60 тисяч гривень будуть придбані нові комп’ютери. В освітніх закладах міста триває ремонт: з понеділка відновить роботу ДНЗ №1. Головний лікар ТМО Олександр Клачук повідомив, що з’явилася нова послуга – пересувний маммограф, яким можна буде скористатися з 8.30 до 16 години. Начальник Володимир-Волинської філії «Теплокомуненерго» Роман Лисюк сказав, що готується проектно-кошторисна документація на придбання 60 теплових лічильників. Під час наради Петро Данилович наголосив на необхідності навести лад на міському пляжі, зокрема дав доручення забезпечити чергування там рятувальників. Після наради міський голова провів традиційну зустріч із представниками засобів масової інформації.
-Петре Даниловичу, яка ситуація з бюджетом згідно з підсумками першого півріччя?
-Остаточних підсумків ще немає, але перевиконання бюджету становить приблизно 11 мільйонів гривень. Кошти будуть розподілені між державними установами згідно із запитами, які вони подали.
-Скільки людей побувало на Вашому особистому прийомі, які питання піднімалися?
-На прийомі побувало 18 осіб. Піднімалися питання працевлаштування, благоустрою, виділення путівки для проходження санаторно-курортного лікування і ряд інших робочих питань.
-Завершено ремонтні роботи на вулиці Цинкаловського. Мали почати ремонт об’їзної. Яка причина затримки?
-Сталася надзвичайна подія. Вчора грейдер у районі Заріччя потрапив в аварію, зіткнувшись з автокраном. Пошкодження грейдера і стало причиною затримки ремонтних робіт.
-Під час наради Ви казали про те, що будуть встановлені меморіальні дошки загиблим в АТО і воїнам-афганцям. Де саме їх встановлять?
-Зараз вивчається це питання. Меморіальні дошки будуть встановлені на навчальних закладах, вулицях, де проживали, навчалися, працювали загиблі.
-Серед жителів міста знову є загиблі?
-Так, на жаль. Згідно з результатами ДНК підтверджено, що серед загиблих під Іловайськом є наш земляк – Леонід Крепець. Буде проведено перепоховання, але воно відбудеться восени: зараз надмірна спека не дозволяє це робити. Імовірно, що, згідно з експертизою, загинули ще двоє володимирчан, але прізвищ поки що не називатиму, адже ще немає стовідсоткового підтвердження цієї інформації.
-Петре Даниловичу, у Вас – новий радник.
-Так, попередній радник Ігор Подзізей звільнився. Отож, я вирішив прийняти Юлію Пашкову на цю посаду, оскільки потрібна людина, здатна аналітично мислити і контактувати з пресою. Знаю, що мої опоненти не схвалюють мій вибір.
Тетяна Корнійчук, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі